Baldy : Bald Photo Editor اپلیکیشنی برای گوشی‌های موبایل است که به کمک آن می‌توانید تصاویر خود را به سبکی فانتزی و طنزآمیز ویرایش کنید.

تاکنون در زومیت اپلیکیشن‌های بسیاری را در زمینه‌ی ویرایش حرفه‌ای تصاویر خدمت شما معرفی کردیم که همگی در هرچه جذاب‌تر کردن تصاویر فعالیت داشته‌اند. در این بین اما اپلیکیشن‌هایی نیز وجود دارند که هدف آن‌ها بهتر کردن یک عکس نیست و بیشتر در زمینه‌ی سرگرمی و طنز مشغول هستند. Baldy : Bald Photo Editor یکی از این اپلیکیشن‌ها برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید سر خود یا دوستانتان را کچل کرده یا با جایگزینی بینی، گوش و... با اشکال عجیب و طنزآمیز، عکس‌های خود را به تصاویری خنده‌دار تبدیل کنید.

نحوه‌ی کارکرد برنامه به این صورت است که ابتدا باید عکسی را از گالری گوشی فراخوانی کنید تا این برنامه به صورت خودکار اقدام به شناسایی صورت و سر شما کند. بعد از این مرحله لیست آیتم‌های قابل استفاده برای سر، بینی و... در اختیار شما قرار خواهد گرفت که می‌توانید با انتخاب و اعمال آن‌ها روی عکس، تصاویر جالب را به وجود بیاورید. شما می‌توانید برای دانلود این برنامه از لینک‌های زیر استفاده کنید.

دانلود از مایکت
دانلود از گوگل پلی استور