تماشا کنید : شگفت انگیزترین کلیپ انگیزشی که زندگی شما را دگرگون می کند

 

زندگی خود را بسازید !!!

نمی دانم چه رویایی دارید. اهمیتی نمی دهم که چقدر نا امیدکننده بوده هنگامیکه شما در جهت رسیدن به رویایتان تلاش میکردید. اما رویایی که در ذهن خود دارید، امکان پذیر است.

بعضی از شما از قبل میدانید، که کار مشکلی است، آسان نیست. تغییر دادن زندگی کار آسانی نیست. در روند برآوردن رویاهایتان متحمل نا امیدیهای بسیار زیادی خواهید شد، شکست های بسیاری، دردهای فراوانی! لحظه هایی خواهد آمد که به خود شک خواهید آورد، خدایا چرا، چرا برای من این اتفاق می افتد؟ چرا باید این اتفاق برای من بیفتد؟

روی صحبتم با آن افرادی است که لحظات سختی را تجربه میکنند، دست از رویاهایتان نکشید. لحظات سختی می آیند اما نیامده اند که بمانند! آنها آمده اند تا بگذرند.

بسیار مهم است که باور داشته باشید که شما منحصر به فرد هستید. اغلب مردم خانواده ای تشکیل میدهند، درآمدی دارند و میمیرند. انها از رشد دست میکشند، از خودسازی دست میکشند، از ادامه دادن دست میکشند از تلاش برای حرکت به جلو دست میکشند. افراد بسیاری هستند که علاقه به شکایت دارند اما نمیخواهند هیچ کاری برای موقعیت خود انجام دهند. بیشتر مردم به رویاهایشان نمی پردازند. چرا!؟
دلیل اول بخاطر ترس است. ترس از شکست! اگر کارها آنگونه نشود چه؟
و ترس از موفقیت عامل دیگر است. چه میشود اگر آنها انجامش دهند و من نه؟

آنها ریسک پذیر نیستند

زمان زیادی را با مردم صرف میکنید. زمان زیادی صرف میکنید تا اینکه مردم از شما خوششان بیاید. شما دیگران را بهتر از خود میشناسید. روی آنها مطالعه میکنید. چیزهای زیادی در مورد انها میدانید. می خواهید مانند انها وقت بگذرانید. می خواهید دقیقا مانند انها شوید. اصلا میدانید؟ شما زمان زیادی را روی آنها سرمایه گذاری کردید در حالیکه نمی دانید خودتان چه کسی هستید. من از شما میخواهم تا زمانی را صرف خود کنید.

رویایتان را زندگی کنید

اگر میخواهید رویایتان محقق شود ضروری است که افراد بازنده را از زندگیتان حذف نمایید. اما افرادی که به سمت رویاهایشان در حرکت هستند، زندگی معنی و مفهوم خاصی برایشان دارد

هنگامیکه شما تبدیل به فرد رویاپردازی می شوید کاری که انجام میدهید این است که شروع به جداکردن خود از دیگران میکنید. شما شروع کرده اید تا ویژگی خاصی را داشته باشید.
تا زمانیکه شما پیرو دیگران هستید تا زمانیکه یک مقلد باشید. شما هرگز بهترین مقلد دنیا نخواهید بود.
ولی میتوانید بهترینی باشید که میتوانید باشید. من از شما میخواهم تا ارزش خود را دریابید
همه این موضوع را نخواهند دید، همه به شما ملحق نخواهند شد، همه نگرش شما را نخواهند داشت. ضروری است بدانید شما فرد خاصی هستید. ضروری است که خود را با مردم هماهنگ کنید و انها را به کار خود جذب کنید. افرادی که تشنه موفقیت هستند. افرادی که توقف ناپذیر و جسور هستند. افرادی که زندگی را همانطور که هست نمی پذیرند و افرادی که بیشتر میخواهند.

 

افرادی که با رویاهایشان زندگی میکنند برنده هستند. انها با رویاهایشان پیوند خورده اند. افرادی که با رویاهایشان زندگی میکنند، افرادی هستند که میدانند اگر قرار است که اتفاقی بیفتد، به آنها بستگی دارد.

 

اگر میخواهید که موفق تر باشید، اگر میخواهید کاری انجام دهید که قبلا هرگز انجام نداده اید. دومین چیزی که از شما میخواهم این است که روی خود سرمایه گذاری کنید .
عقیده دیگران درباره ی شما نباید تبدیل به واقعیت زندگی شود. شما نباید زندگیتان را به شکل یک قربانی بگذرانید. حتی اگر با ناامیدی مواجه میشوید شما باید در درون خود به این موضوع ایمان داشته باشید که می توانم از عهده اش بر آیم! حتی اگر دیگران این توانایی را در من نمی بینند من باید به خود ایمان داشته باشم!
مهم نیست که تا چه اندازه بد است یا چقدر بد میشود، من قصد دارم که انجامش دهم.
شما میخواهید که به مرحله بعد بروید. می خواهید نماینده مجلس شوید. میخواهید مهندس شوید یا دکتر! گوش کنید.
شما به این سطح نمیتوانید برسید. شما نمیتوانید به آن سطح اقتصادی که میخواهید برسید تا زمانی که شروع به سرمایه گذاری روی خود و افکارتان نکنید. شما کتاب نمیخوانید.من از شما میخواهم تا به کتابخانه بروید. شهامت سرمایه گذاری بالایی داشته باشید. شجاعت تنها بودن را داشته باشید. شهامت صرف ساعت هایی برای شناختن خود را داشته باشید.

  .:: شما به دنیا آمده اید که کسی باشید که خود، خودتان را طراحی میکنید ::.

 اگر هنور درباره ی رویای خود حرف میزنید. اگر هنوز درباره ی اهداف خود صحبت می کنید و تاکنون هیچ کاری انجام نداده اید. فقط اولین قدم را بردارید
شما میتوانید زندگی میلیون ها انسان را تحت تاثیر قرار دهید و دیگر دنیا همانند قبل نخواهد بود. هرگز اجازه ندهید که کسی رویای شما را بدزدد.


اگر بارها و بارها وبارها شکست خوردید، دست رد به سینه تان زدند، اگر گفتند "روی من حساب کن" و دیگه از آنها خبری نشد؛ هرگز به خودتان نگویید این پایان کار است. به خودتان بگویید هنوز تمام نشده، آنقدر ادامه میدهم تا زمانی که پیروز شوم!

 

اگر از زندگی روزمره تان خسته اید ؛
اگر به دنبال یک اتفاق خاص می گردید ؛
اگر منتظر معجزه هستید و به دنبال خدا می گردید ؛
این کلیپ را روزی 10 بار، هفته ای 100 بار، ماهی 1000 بار و سالی 10000 بار ببینید.
معجزه و خدا، خود شمایید.
به خودتان ایمان بیاورید.
و به آینده . . .

باور کنید دنیا جای جذابیست برای زندگی کردن ؛ اگر خودمان بخواهیم.