اپلیکیشن KineMaster: ویرایش حرفه ای ویدیو در اندروید

 

KineMaster اپلیکیشنی برای ویرایش فیلم و ویدیو در اندروید است که این امکان را در سطحی حرفه‌ای در اختیار شما قرار خواهد داد.

تقریبا کمتر موضوعی وجود دارد که یک گوشی اندرویدی به‌ طور پیش‌فرض قادر به انجام آن نباشد. اگر قصد مرور وب، ثبت یادداشت، عکس‌برداری و ویرایش عکس و ... را داشته باشید، اندروید به‌ طور پیش‌فرض اپلیکیشن‌هایی را (هرچند ابتدایی) در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید به مقصود خود برسید. اما یکی از معدود مواردی که به‌خصوص در نسخه‌ی خام اندروید تعبیه نشده است؛ اپلیکیشنی برای ویرایش فایل‌های ویدیویی است. در واقع اگر شما قصد برش زدن ویدیوهای خود، اضافه کردن نوشته به آن‌ها و دیگر موارد ویرایشی داشته باشید؛ مجبور به نصب اپلیکیشن جداگانه‌ای برای این امر خواهید بود. KineMaster یکی از بهترین انتخاب‌هایی است که در این زمینه در اختیار دارید و از آنجایی که استفاده‌ی حرفه‌ای و سطح بالا را اولویت اول خود قرار داده، یک سر و گردن از اپلیکیشن‌های مشابه بالاتر است و محیطی مشابه با Power Director را به ارمغان می‌آورد. در این برنامه شما صاحب یک رابط کاربری حرفه‌ای و مشابه با نرم‌افزارهای کامپیوتری خواهید بود که به کمک آن و ابزارک‌هایی که در اختیارتان قرار داده است، می‌توانید به ویرایش ویدیوهای خود بپردازید.

با KineMaster می‌توانید به ویدیوهای خود، آیتم‌های مختلفی همچون عکس، صوت، استیکر، نوشته و حتی دست خط اضافه کنید تا یک نتیجه‌ی شخصی‌سازی شده و جذاب را در انتها تحویل بگیرید. امکان برش زدن ویدیو‌ها نیز در برنامه وجود دارد تا بتوانید ویدیوهای طولانی را به بخش‌های کوتاه تبدیل کنید یا تنها بخش مورد نظر را از ویدیو جدا و فایل اصلی آن را حذف کنید. افکت‌ها و فیلترهای تصویری نیز روی ویدیوی شما قابل اجرا خواهد بود و موارد مختلفی همچون روشنایی و ... را می‌توان در تصویر ویدیو تغییر داد. صدای ویدیوهایی که توسط این برنامه Cut می‌شوند، به‌ صورت Fade in/Fade out پخش خواهد شد تا فایل جداشده را به‌صورت یک ویدیوی طبیعی جلوه دهد و از پخش و قطع ناگهانی آن جلوگیری کند. اگر قصد پیوند زدن چند ویدیو به هم و ساخت یک ویدیوی واحد دارید، KineMaster قادر به انجام این کار نیز هست و در کنار آن، افکت‌های متنوع و جذابی هم برای تغییر ویدیوها برای شما تعبیه کرده است. امکان اشتراک‌گذاری مستقیم ویدیوهای ویرایش شده در شبکه‌های اجتماعی نیز وجود دارد که از میان آن‌ها می‌توان به یوتیوب، فیس‌بوک، گوگل پلاس، دراپ باکس و ... اشاره کرد. این اپلیکیشن از نمایش لایه‌بندی شده‌ی ویدیو‌ها پشتیبانی می‌کند که البته در این مورد خاص، گوشی شما باید به‌طور سخت‌افزاری از این موضوع پشتیبانی کند؛ از همین رو این ویژگی در تمام گوشی‌های اندروید قابل استفاده نخواهد بود.

KineMaster با حجم تقریبی ۴۰ مگابایت منتشر شده است و برای اجرا به نسخه‌ی ۴.۱ یا بالاتر اندروید نیاز دارد. این برنامه در پلی‌استور دارای بیش از ۵ میلیون دانلود است که رقم قابل توجهی برای یک اپلیکیشن ویرایش ویدیو به حساب می‌آید. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • رابط کاربری بسیار حرفه‌ای و گویا
  • امکانات متنوع همچون اضافه کردن استیکر و متن به ویدیو
  • امکان اعمال افکت‌های مختلف روی ویدیو
  • امکان برش زدن فایل‌های ویدیویی

نکات منفی

  • نکته منفی خاصی مشاهده نشد.
دانلود اپلیکیشن
برچسب ها : ,