بهترین بازی های اندروید پولی 2018

 

در سال 2018 شاهد بازی‌های پولی متفاوتی برای اندروید بودیم که در این مقاله قصد داریم نگاهی به بهترین این بازی‌ها داشته باشیم.

 

به رسم گذشته در اولین هفته هر ماه میلادی، برترین بازی‌های اندروید و آیفون غیر رایگان را در قالب یک مقاله معرفی می‌کنیم. ماه می شاهد عرضه چند بازی زیبا از استودیوهای نه‌چندان شناخته‌ شده‌ای بودیم که از جمله آنها می‌توانیم به بازی اندروید EQQO اشاره کنیم که در جریان آن باید کودکی نابینا را در یک ماجراجویی واقعیت مجازی راهنمایی کنید. اگر به بازی‌های معمایی علاقه دارید، دوبازی Homo Machina و Minesweeper Genius گزینه‌هایی هستند که حتما باید در فهرست دانلود خود قرار دهید.

بازی Among the Stars

Among the Stars

بازی Among the Stars با الهام از بوردگیمی با همین نام ساخته شده است

اگر پیگیر بازی‌های رومیزی باشید حتما تاکنون نام بازی Among the Stars را شنیده‌اید که بعد از عرضه به صورت فیزیکی، اکنون نسخه مجازی از آن برای گوشی‌های موبایل منتشر شده است. آینده‌ای را تصور کنید که کهکشانی آرام به بخشی از نبرد نژادها تبدیل می‌شود؛ نژادهایی که هر کدام برای قدرت و سلطه بر دیگری نبرد می‌کنند. اما شرایط در حال تغییر است و با ورود نیرویی عظیم، امکان انقراض تمام نژادها وجود دارد. در جریان بازی Among the Stars هدف شما ساخت یک ایستگاه فضایی با بهترین آیتم‌ها است و برای رسیدن به این هدف باید با استفاده از کارت‌ها بخش‌های مختلف ایستگاه را تاسیس کنید.‌ آغاز بازی با یک رآکتور کوچک است و باید با استفاده از کارت‌ها این رآکتور را گسترش دهید. در جریان بازی کارت‌ها بین رقبا تقسیم می‌شود و در نتیجه در کنار استراتژی،‌ دیپلماسی نیز برای حفظ تعادل نقش مهمی‌ دارد. نکته مهم تنوع نژادهای بازی است؛ هر یک از نژادها مهارت منحصر به فردی دارد و باید از آنها برای رویارویی با حریف استفاده کنید. بازیکنان می‌توانند با ورود به بخش داستانی، ماموریت‌ها را براساس قوانین بازی به پایان برسانند، هرچند استراتژی هنوز هم یکی از باید‌های بازی برای پیروزی است. Among the Stars با قیمت ۴.۹۹ دلار به فروش می‌رسد.

دانلود بازی اندروید و آیفون Among the Stars

 

بازی Animal Super Squad

Animal Super Squad

مرغ‌ها دیگر تخم گذاشتن را بی‌خیال شده‌اند و قصد فرار دارند. آزادی هرچه که باشد حتی برای مرغ‌ها نیز جذابیت دارد و در این مسیر پر مشغله باید با تمام توان مرغ داستان ما را به سمت هدف هدایت کنید. البته گوریل‌ها به عنوان اصلی‌ترین دشمنان شما، تمام تلاش‌شان را می‌کنند تا مانع از برآورده شدن این هدف شوند. بازی Animal Super Squad، یک سایداسکرولینگ فوق‌العاده است که هر یک از مراحل آن تنوع منحصر به فردی دارد و در نتیجه قادر است تا حداقل از لحاظ محتوا بازیکنان را راضی کند. در جریان بازی باید سوار بر چهار چرخی پرشتاب، از روی پرتگاه‌ها بپرید، از تیغه‌ها دوری کنید و تا جایی که می‌توانید زیر وزنه‌های سنگین له نشوید. هرچند بایک بازی ۴.۹۹ دلاری روبه‌رو هستیم، اما Animal Super Squad از لحاظ محتوا ارزش خرید و تجربه را دارد. مراحل بازی از لحاظ طراحی گرفته تا موانع و پازل‌ها تنوع بالایی دارند و می‌توانند شما را حسابی سرگرم کنند.

دانلود بازی اندروید و آیفون Animal Super Squad

 

بازی DISTRAINT: Deluxe Edition

DISTRAINT: Deluxe Edition

DISTRAINT: Deluxe Edition بازی متفاوتی با ریتمی آرام، اما دلهره آور است که قصد دارد تا با استفاده از ترس روانشناختی ماجراجویی جدیدی را برای بازیکنان رقم بزند. نسخه موبایل DISTRAINT: Deluxe Edition، در کنار بهبود انیمیشن‌ها نسبت به نسخه اورجینال، نورپردازی و گرافیک بهتری نیز دارد. شما در نقش پرایس، جوانی جاه‌طلب،‌ برای حفظ شراکت خود در شرکتی بزرگ وظیفه مراقبت از زنی سالخورده را برعهده می‌گیرید. اما در این ماجراجویی همه چیز آنطور که پرایس می‌خواهد پیش نمی‌رود و مرد جوان با مشکلاتی روبه‌رو می‌شود. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بازی DISTRAINT، اتمسفر مراحل است که به لطف هارمونی موسیقی، بازیکن را غرق خود می‌کند. بازی دنیای دوبعدی دارد و در جریان بازی باید با حرکت به چپ یا راست، معماها را حل کنید و با شخصیت‌های مختلف آشنا شوید. هرچند نسخه دمو این بازی به صورت رایگان در دسترس است، اما برای تجربه نسخه کامل بازی باید ۴.۴۹ دلار هزینه کنید.

دانلود بازی اندروید و آیفون DISTRAINT: Deluxe Edition

 

بازی EMMA The Story

EMMA The Story

EMMA The Story یک رمان گرافیکی متحرکت است

با این که EMMA The Story را در لیست قرار دادم، هنوز هم در بازی نامیدن EMMA The Story شبهه دارم. EMMA The Story یک رمان گرافیکی متحرک است که کاملا مبتنی بر داستان روایت می‌شود. برای تمام کردن ماجرای EMMA The Story و همراهی با اما و الیوت، ۲۰ دقیقه زمان کافی است، اما این محصول می‌تواند در همین ۲۰ دقیقه تجربه‌ای متفاوت را رقم بزند. این اثر به طور خاص مخصوص افرادی تولید شده است که به دنبال تجربه‌ای خاص و البته کوتاه هستند و در جریان بازی تنها باید به خواندن دیالوگ‌ها و واکنش‌های جزئی بسنده کنید. EMMA The Story با توجه به کوتاه بودن و محتوای کمی که ارائه می‌دهد تنها ۹۹ سنت قیمت‌گذاری شده است.

 

دانلود بازی اندروید و آیفون EMMA The Story

 

 

بازی EQQO

EQQO

به ویژه بعد از موفقیت بازی Journey در پلی‌استیشن 3، برخی از استودیوهای بازی‌سازی مستقل به سمت خلق آثاری فانتزی با گرافیک سل‌شید رفتند که عمدتا روی ارائه تجربه‌‌ای احساسی تمرکز دارند. بازی EQQO محصولی مشابه با بازی Rime‌ است که در آن داستان مادر و فرزندش را دنبال می‌کنید؛‌ فرزندی که به دلایلی نابینا است و این شما هستید که باید با هدایت وی دنیایی پر رمز و راز را کشف کنید و از دست نیرویی شیطانی فرار کنید. بازی رگه‌هایی از ساخته‌های فومیتو اوئدا، خالق آثاری مانند Ico و The Last Guardian را در خود دارد. متاسفانه بازی تنها با هدست واقعیت مجازی DayDream هماهنگ است و در نتیجه برای تجربه آن باید این دستگاه را داشته باشید. بازی EQQO، اکنون با قیمت ۸.۴۹ دلار در دسترس دارندگان هدست واقعیت مجازی است.

دانلود بازی اندروید EQQO

 

بازی Homo Machina

Homo Machina

مقاله‌های مرتبط:

مغز و اعضای بدن انسان را یک وسیله مکانیکی در نظر بگیرید که در آن افرادی با نظم منحصر به فردی، مجموع کارهایی را برای ادامه حیات انسان انجام می‌دهند. بازی Homo Machina با الهام از اثر علمی‌تخیلی فریتز کان، دانشمند آوانگار (پیشرو) ساخته شده است. در این بازی در سفری عجیب به بدن انسان می‌روید که در حقیقت یک کارخانه عظیم است. در جریان بازی باید به انجام کارهای روزمره که یک انسان انجام می‌دهد کمک کنید و از زمان بیدار شدن از خواب گرفته تا خوابیدن دوباره را تجربه کنید. بازی تعامل مستقیمی با بازیکن دارد و با وجود طراحی هنری زیبایش، به هیچ عنوان تکراری و خسته کننده نمی‌شود. آنالیز بوهایی که از بینی وارد بدن انسان می‌شوند، تکه‌تکه کردن غذا یا نگاه کردن به اطراف تنها بخشی از کارهایی است که از طریق نورون‌ها به بخش‌های مختلف بدن انتقال داده می‌شود و باید داده‌های آنها به سرعت بررسی شود. Homo Machina با قیمت ۲.۹۹ دلار در دسترس قرار دارد.

دانلود بازی اندروید و آیفون Homo Machina

 

بازی Lost Horizon 2

Lost Horizon 2

فنتون پدوک در Lost Horizon 2 برگشته تا اینبار خانواده خود را نجات دهد

بازی Lost Horizon 2 به ده سال بعد از اولین شماره این بازی می‌رود؛ زمانی که بعد از ماجراجویی‌هایی فنتون پدوک و رویارویی او با نازی‌ها، اکنون کشورهای قدرتمند جهان در نبردی برای حفظ برتری خود نسبت به سایر کشورها هستند. Lost Horizon 2 سعی دارد تا با حفظ هویت کلاسیک مجموعه که شما را به یاد بازی‌های ماجراجویی قدیمی می‌اندازد، داستان شخصی را روایت کند که باید خانواده خود را از گزند دشمنان دور نگه دارد. بازی گرافیک سه‌بعدی دارد و با روایت احساسی و چالش‌های متفاوت سعی دارد تا بازیکنان را تا آخرین لحظه پای موبایل یا تبلت نگه دارد. Lost Horizon 2 یکی از بازی‌های جذابی است که تجربه آن را علی‌رغم باگ‌هایی که دارد پیشنهاد می‌دهیم. این بازی اکنون با برچسب قیمت ۵.۹۹ دلاری به فروش می‌رسد.

دانلود بازی اندروید و آیفون Lost Horizon 2

 

بازی Minesweeper Genius

Minesweeper Genius

Minesweeper Genius با الهام از بازی‌های معمایی قدیمی، بازیکنان را با شخصی به نام ارسطو همراه می‌کند که به همراه جاروی خود قصد دارد تا به پورتال پایانی برسد. بازی در زمینی شطرنجی شکل انجام می‌شود که به مرور تعداد کاشی‌های آن افزایش می‌یابد. در جریان بازی باید با هدایت ارسطو به بالا، پایین، چپ و راست، او را کمک کنید تا بدون برخورد با موانع احتمالی شرایط را برای رسیدن به نقطه‌ی پایان بازی مهیا کند. در جریان بازی هر یک از کاشی‌ها، واکنش مشخصی را در زمان پا گذاشتن روی آنها نشان می‌دهند که از جمله این واکنش‌ها می‌توانیم به حرکت کردن زمین بازی به چهار جهت اشاره کنیم. در نتیجه باید قبل از انجام هر عملی، محاسباتی را با توجه به اعداد نمایش داده شده داشته باشید تا به اشتباه پا روی بمب‌ها نگذارید. Minesweeper Genius تنها ۱.۹۹ دلار قیمت‌گذاری شده است.

دانلود بازی اندروید و آیفون Minesweeper Genius

 

بازی My Child Lebensborn

My Child Lebensborn

به عنوان یک مادر یا پدر چگونه فرزند ناتنی خود را بزرگ می‌کنید؟ در بازی My Child Lebensborn داستان در مورد اولیایی است که قصد دارند تا به بهترین شکل ممکن فرزند خوانده خود را در اجتماعی پر از نفرت بزرگ کنند. بازی در حقیقت در رابطه با کودکی از موسسه لبنسبورن است که با پایان جنگ جهانی دوم اکنون مورد نفرت بسیاری از مردم قرار دارد. به عنوان اولیای یک بچه، بزرگ کردن کودک در شرایطی که هنوز نفرت باقی‌مانده از آلمان نازی در وجود مردم فوران می‌کند، امری دشوار است و باید با حفظ تعادل در زمان و منابعی که در دست دارید، فرزند را به بهترین شکل راهنمایی و بزرگ کنید. گرافیک بازی مشابه نقاشی‌های هنری است و در هر یک از محیط‌ها باید با رخدادهای تازه و سوالات بی جواب متفاوتی روبه‌رو شوید و بهترین گزینه را از نظر خود انتخاب کنید. My Child Lebensborn اکنون با قیمت ۲.۹۹ دلار قابل خریداری است.

دانلود بازی اندروید و آیفون My Child Lebensborn

 

بازی One Deck Dungeon

One Deck Dungeon

بازی One Deck Dungeon از یک بازی رومیزی با همین نام تولید شده است

بازی One Deck Dungeon با قیمت ۹.۹۹ دلاری یکی از گران‌ترین آثاری است که در ماه می برای اندروید و iOS عرضه شد. چقدر به شانس اعتقاد دارید؟ بازی One Deck Dungeon در رابطه با قهرمانانی است که فرصت نکرده‌اند تا تجهیزات خود را بردارند و با سرعت وارد ماجراجویی شده‌اند؛‌ ماجراجویی که تاس‌ها بزرگ‌ترین بازیگران آن هستند و باید با استراتژی و البته کمی شانس، به نبرد در سیاه‌چاله‌ها بروید. یکی از مهم‌ترین خصوصیات One Deck Dungeon، تنوع قهرمان‌ها است. هریک از قهرمان‌ها از جادوگر گرفته تا پالادین، دزد، کمانگیر و مبارز توانایی مختص به خود را دارند و باید به مرور با باز کردن جعبه‌های لوت، قدرت آنها را برای ماجراجویی‌های جدید ارتقاء دهید. محیط بازی شباهت زیادی به بازی‌های کارتی نظیر هارت‌استون دارد و اگر پیش از این بازی‌های کارتی مرسوم را تجربه کرده باشید، One Deck Dungeon نیز شما را جذب می‌کند. در انتها باید گفت که One Deck Dungeon از روی یک بازی رومیزی با همین نام توسعه داده شده است.

دانلود بازی اندروید و آیفون One Deck Dungeon

 

بازی RPG Alvastia Chronicles

Alvastia Chronicles

کمپانی ژاپنی KEMCO دیگر نامی شناخته شده برای بازی‌های نقش‌آفرینی پیکسلی در گوشی‌های موبایل محسوب می‌شود. بازی‌هایی که به نقش‌آفرینی ژاپنی شهرت دارند و به ویژه در سال‌های اخیر مورد توجه بازیکنان غربی نیز قرار گرفته‌اند. بازی Alvastia Chronicles هرآنچه را از یک بازی ژاپنی انتظار داریم، در خود دارد؛ دنیایی پیکسلی، شخصیت‌های عجیب، موسیقی قدیمی و دیالوگ‌های طولانی. در جریان بازی با شخصیت‌های مختلفی مانند یک نگهبانی بی‌صدا، یک پرینسس و یک مبارز همراه می‌شوید و به نبرد با شیطان و نیروهای پلید وی می‌روید. مبارزات بازی به صورت نوبتی انجام می‌شوند و با توجه به وجود بیش از ۱۰۰ منطقه در بازی، انتظار تنوع زیادی را در گیم‌پلی داریم. شما می‌توانید این بازی را با قیمت ۷.۹۹ دلار خریداری کنید. متاسفانه باید گفت با وجود این قیمت نجومی برای یک بازی موبایل، Alvastia Chronicles از خریدهای درون‌برنامه‌ای و تبلیغات پشتیبانی می‌کند.

 

دانلود بازی اندروید و آیفون Alvastia Chronicles

 

بازی Sago Mini Apartment

Sago Mini Apartment

در کنار بازی‌های مناسب بزرگسالان  همواره به بازی‌های متفاوتی برای کودکان نیز اشاره می‌کنیم. بازی Sago Mini Apartment داستانی رنگارنگ برای کودکان است و سعی دارد تا با محیط‌های شاد و موسیقی دلنشین، آموزش‌های ساده‌ای را به کودکان بدهد. در جریان بازی وارد آپارتمانی می‌شوید که در هر طبقه آن حیوانی ساکن است و می‌توانید با مراجعه به آنها، مشغول کار متفاوتی مانند پختن کیک، ورزش کردن یا نواختن موسیقی شوید. پیدا کردن تکه‌های یک لوکوموتیو، سورپرایزهای بعضا خنده‌دار و آشنایی با شخصیت‌های دوست‌داشتنی، بازی Sago Mini Apartment را به ویژه برای کودکان جذاب می‌کند. این بازی تنها ۲.۹۹ دلار قیمت دارد.

 

دانلود بازی اندروید و آیفون Sago Mini Apartment

 

بازی Scalak

Scalak

مقاله‌های مرتبط:

بازی Scalak محصول استودیوی Hamster on Cake، یک بازی معمایی است که در آن باید اشکال مختلف را به شکلی روی مکعب یا اجسام میانه نقشه قرار دهید که تمام جسم مربوطه پوشیده شود. بازی به چرخاندن اجسام و پیدا کردن الگوها و قرار دادن آنها در مکان مورد نظر خلاصه می‌شود و درنتیجه با گیم‌پلی ساده، سرراست، اما جذابی روبه‌رو هستیم. Scalak طبق اعلام سازنده در مجموع ۹۰ مرحله دارد و هر یک از این مراحل حس متفاوتی را به بازیکن القا می‌کند. برای تجربه Scalak باید ۱.۹۹ دلار پرداخت کنید.

دانلود بازی اندروید Scalak

 

بازی Zombie Rogue

Zombie Rogue

مرگ آنقدر در بازی Zombie Rogue به سراغ شما می‌آید که گاهی تنها به لج بازی، آن را ادامه می‌دهید

ویروسی مرگبار به جان مردم می‌افتد و جهان را به مکانی دردناک برای سکونت تبدیل می‌کند. در این بازی شما تنها باید با اعتماد به خود، برای زنده ماندن و فرار از زامبی‌ها تلاش کنید. مانند بسیاری از بازی‌های روگ‌‌لایک، در Zombie Rogue نیز بارها و بارها مرگ را تجربه می‌کنید، اما خبر خوب این است که با هر بار مرگ استراتژی جدیدی را فرا می‌گیرید و قدرتمندتر از گذشته به بازی بر می‌گردید. بازی رگه‌هایی از نقش‌آفرینی را در خود دارد و گیم‌پلی به صورت نوبتی انجام می‌شود. در نتیجه با هر حرکت باید انتظار حرکت زامبی‌ها را داشته باشید و خود را برای رویارویی آماده کنید. دنیای تیره و تاریک Zombie Rogue غیر صدای زامبی‌ها زمزمه‌ی دیگر ندارد و در این جهان بی‌رحم باید آماده‌ی هر رخداد ناراحت‌کننده‌ای باشید. بازی زامبی روگ با قیمت ۱.۹۹ دلار در دسترس قرار دارد و تجربه آن را به همه پیشنهاد می‌دهیم.

 

 

دانلود بازی اندروید و آیفون Zombie Rogue

 

بازی Antihero

Antihero

بعد از گذشت سه سال از زمان انتشار بازی Antihero برای ویندوز و مک، اوایل ماه ژانویه بود که ورسوس ایول، توسعه‌دهنده بازی The Banner Saga اقدام به انتشار این بازی خوش‌ساخت برای iOS و اندروید کرد. در این بازی استراتژی نوبتی بازیکنان وظیفه‌ی هدایت گروهی شرور را در شهری قدیمی بر عهده دارند و باید با اخاذی، سرقت یا قتل، به استخدام گروهی خلافکار در بیایند. بازی Antihero دارای دو بخش تکنفره و چندنفره است. بخش تکنفره داستانی، شامل کلنجار رفتن بازیکنان با هوش مصنوعی می‌شود و بخش آنلاین اما با ارائه حالت بازیکن در مقابل بازیکن (PvP) شرایط لازم برای تجربه بازی با دوستان را فراهم کرده است. یکی از نکات مهم بازی امکان رقابت با بازیکنان سایر پلتفرم‌ها از جمله رایانه‌های شخصی است. با خریداری و نصب بازی Antihero کنترل شهر را در دست بگیرید و از داشته‌هایتان دفاع کنید. بازی Antihero - Digital Board Game اکنون با قیمت ۴.۹۹ دلار به فروش می‌رسد.

دانلود بازی اندروید و آیفون Antihero

 

بازی Ashworld

Ashworld

بازی اکشن ماجراجویی Ashworld با قیمت ۳.۹۹ دلار، محصول کمتر دیده شده‌ی ماه گذشته بود که از آن استقبال کمی شد. در این بازی جهان باز در جهانی پساآخرالزمانی زندگی می‌کنید و باید در دنیایی بی‌رحم با منابع و مایهتاج ناچیز برای زنده ماندن تلاش کنید. مانند برخی بازی‌های پساآخرالزمانی از جمله Fallout، در بازی Ashworld نیز دشمنانی جهش‌یافته از حیوان گرفته تا انسان حضور دارند و در حقیقت در کنار تجهیزاتی که برای زنده ماندن نیاز دارید، این موجودات بزرگترین دشمنان شما محسوب می‌شوند. گرافیک پیکسلی، محیط‌های متنوع و محتوای گیم‌پلی فراوان، از جمله‌ ویژگی‌های قابل اشاره بازی هستند. ازسوی دیگر شما می‌توانید انبوهی از سلاح‌ها را برای رویارویی با دشمنان بردارید و با هدایت خودروی خود، در کنار فرار از دست گروهی از موجودات، خود را برای رویارویی با دشمنانی جدید آماده کنید. بازی Ashworld پیش از این برای رایانه‌های شخصی منتشر شده بود و اکنون در اندروید نیز با قیمت ۳.۹۹ دلار در دسترس قرار دارد.

 

دانلود بازی اندروید و آیفون Ashworld

 

 

بازی Bertram Fiddle Episode 2: A Bleaker Predicklement

Bertram Fiddle Episode 2: A Bleaker Predicklement

طراحی زیبای شخصیت‌ها و مراحل بازی به قوت اولین شماره در Bertram Fiddle Episode 2 نیز وجود دارد

برترام فیدل برگشته است تا در ادامه ماجراجویی قسمت اول، پرده از راز Geoff the Murderer بردارد. بازی اشاره و کلیک Bertram Fiddle Episode 2: A Bleaker Predicklement، مانند اولین شماره با طراحی کارتونی، روایت داستانی و صداگذاری عالی شخصیت‌ها، این بار به دالان‌ها و کوچه‌های لندن دوران ویکتوریایی می‌رود تا با کمی طنز، پرده از راز قتلی مرموز بردارد. به ویژه در زمینه گرافیک و طراحی شخصیت‌ها، قسمت دوم بسیار موفق عمل کرده است. تجربه‌ی بازی‌های اشاره و کلیک و سفر به لندن ویکتوریایی در سال ۱۸۸۴، ماجراجویی بزرگی را برای بازیکنان رقم می‌زند و شما را غرق در گیم‌پلی می‌کند. گیم‌پلی بازی سرشار از معماهای درگیرکننده و شخصیت‌هایی با ویژگی‌های متفاوت است که باید به مرور با حل کردن آنها به رمز و راز قتل پی ببرید. این بازی تنها ۳.۹۹ دلار قیمت دارد. با توجه به ارتباط دو اپیزود بازی، حتما اولین قسمت را نیز تجربه کنید.

 

دانلود بازی اندروید و آیفون Bertram Fiddle Episode 2

 

 

بازی Fantastic Beasts VR Experience

Fantastic Beasts VR Experience

اولین بازی واقعیت مجازی فهرست بهترین بازی‌های اندروید پولی ژانویه، Fantastic Beasts VR Experience است که بازیکنان را به سفری به دنیای هری پاتر می‌برد. بازی Fantastic Beasts VR Experience با الهام از فیلم جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها (Fantastic Beasts and Where to Find Them) ساخته شده است تا بازیکنان با زدن هدست واقعیت مجازی خود،‌ سفری رویایی را به دنیای این جانوران شگفت‌انگیز داشته باشند. در جریان بازی می توانید در تعاملی با محیط، چوب جادویتان را بردارید و با موجوداتی که پیش از این در کتاب و فیلم با آنها آشنا شده‌اید، تعامل برقرار کنید. بازی از لحاظ گرافیک،‌ چشم‌نواز است و به همین دلیل برای تجربه‌ی آن نیاز به گوشی قدرتمندی دارید. شما در مجموع می‌توانید با ۶ جانور ارتباط برقرار کنید و با اجرای کامل طلسم‌ها، غرق در دنیای بازی شوید.

 

دانلود بازی اندروید Fantastic Beasts VR Experience

 

بازی Flipzyx

Flipzyx

بازی پازل Flipzyx محصولی بی آلایش و ساده است که در آن باید با حرکت دادن خانه‌ها به طرفین مسیرها را به یکدیگر متصل کنید. مسیر حرکتی که در نهایت یک شعله‌ی آتش را به معشوق خود یعنی بمب می‌رساند تا با رسیدن این دو به یکدیگر، انفجاری زیبا محقق شود. Flipzyx تازه‌ترین بازی فهرست بهترین بازی‌های غیر رایگان اندروید ژانویه است که ترکیبی از دنیای بازی‌های آرکید و پازل را گردهم جمع کرده است. ۲۴۰ مرحله در ۱۲ جهان متفاوت، در دسترس قرار گرفتن تمام محتوا تنها با یکبار خرید و وجود درجه سختی‌های مختلف برای به چالش کشیدن بازیکنان، از جمله‌ی ویژگی‌های این بازی پازل هستند. Flipzyx تنها ۱.۹۹ دلار قیمت دارد.

 

دانلود بازی اندروید و آیفون Flipzyx

 

بازی Four Last Things

Four Last Things

یکی از عجیب‌ترین بازی‌های این ماه Four Last Things است. این بازی اشاره و کلیک بازیکنان را به سفری در آثار هنری رنسانس می‌برد، جایی که باید در طول داستانی از آفرینش انسان تا دوران مختلف، به سفر بپردازید و با حل کردن معماها در بازی پیشروی کنید. البته باید در نظر داشته باشید که بازی در مجموع سعی دارد تا با کمی طنز بازیکنان را سرگرم خود کند و در نتیجه می‌توانید بسیاری از اتفاقات آن را جدی نگیرید. موسیقی کلاسیک Four Last Things دیگر ویژگی برتر این بازی هنری است. موسیقی با حال و هوای بازی همخوانی دارد و در نتیجه می‌توانید از شنیدن آن در زمان تجربه بازی لذت ببرید. Fout Last Things با تمام دیالوگ‌های خنده‌دارش تنها ۳.۹۹ دلار قیمت دارد.

 

دانلود بازی اندروید و آیفون Four Last Things

 

بازی Flutter VR

Flutter VR

اگر بازی Fantastic Beasts VR Experience برای شما کافی نبود، Flutter VR بازی واقعیت مجازی دیگری است که احتمالا می‌تواند نظرتان را جلب کند. Flutter VR با هدف ارائه‌ی تجربه‌ای آرامش‌بخش بازیکنان را وارد جنگلی زیبا می‌کند تا در آنجا در تعاملی با محیط، با حیوانات دوست شوید و لحظاتی آرام را سپری کنید. در طول پنج روز به تماشای تغییر روز و شب بنشینید و شاهد بارش باران یا تابش نور آفتاب باشید تا در تاریکی شب و زیر نور درخشان خورشید، با موجودات جدیدی آشنا شوید. شما همینطور می‌توانید با ثبت تصاویر حیوانات، مستندات خود را در دفترچه‌ها جمع‌آوری کنید. بازی Flutter VR با قیمت ۴.۹۹ دلار،‌ گرافیک رنگارنگ و محیط سه بعدی زیبایی را برای علاقمندان ارائه می‌دهد که تجربه آن خالی از لطف نیست. Flutter VR از خریدهای درون برنامه‌ای پشتیبانی نمی‌کند.

 

دانلود بازی اندروید Flutter VR

بازی Incredibox

Incredibox

تاکنون نسخه‌های متفاوتی از بازی Incredibox منتشر شده است و اگر به ساخت موسیقی‌ بیت‌باکسینگ علاقه‌ داشته باشید، حتما تا کنون نسخه‌ای از بازی سرگرم‌کننده و بامزه Incredibox را دیده‌اید. در این بازی باید با انتخاب صداهای متفاوت و پوشاندن چندین و چند لباس متنوع بر تن شخصیت‌هایی که در نمایشگر حضور دارند، کاری کنید تا تک آواهایی را ایجاد کنند و با ترکیب صداها، موسیقی شنیدنی را اجرا کنند. در حقیقت شخصیت‌هایی که در نمایشگر حضور دارند با بیت‌باکسینگ موزیک زیبایی را اجرا می‌کنند. شما می‌توانید با کشیدن و رها کردن صداها، میکس متفاوتی را ایجاد کنید. رابط کاربری ساده بازی و عدم پشتیبانی از خریدهای درون برنامه‌، بازی Incredibox را با قیمت ۳.۹۹ به محصولی اید‌آل برای عاشقان موسیقی تبدیل کرده است.

 

دانلود بازی اندروید و آیفون Incredibox

 

بازی Let Them Come

Let Them Come

باس‌فایت‌ها بخشی از روند بازی هستند و برای کشتن آنها نیاز به تجهیزات مختلفی دارید

انتشار بازی‌های مستقل برای رایانه‌های شخصی و موبایل امری رایج در سال‌های اخیر بوده و بازی Let Them Come نیز یکی از همین دست بازی‌ها است که بعد از انتشار برای رایانه‌های شخصی، اکنون در اندروید نیز در دسترس قرار دارد. بازی Let Them Come با سبکی شبیه به بازی‌های پیکسلی، محصولی سرعتی و بسیار خشن است که در آن باید به مصاف فضایی‌ها بروید. بازی به صورت دو بعدی انجام می‌شود و در جریان آن باید شخصیت اصلی را که پشت یک تیربار یا لیزر نشسته‌ است برای از بین بردن مهاجمین هدایت کنید. دشمنان بازی از روی زمین، دیوار یا سقف در حالت‌های مختلف به سمت شما حمله‌ور می‌شوند و در کنار استفاده از تیربار باید به موقع از سایر تجهیزاتی که همراه‌تان دارید در برابر آنها استفاده کنید. ضبط را روشن کنید،‌ تیربار را بردارید و دشمنان خود را منفجر کنید.

 

دانلود بازی اندروید و آیفون Let Them Come

 

 

بازی Marshawn Lynch Pro Football

Marshawn Lynch Pro Football

هرچند در ایران طرفداران بازی فوتبال بی‌شمارند اما هستند افرادی که به ورزش‌های آمریکایی نظیر فوتبال امریکایی علاقمند باشند. بازی جدید Marshawn Lynch Pro Football،‌ با گیم‌پلی هیجان‌انگیز و انیمیشن‌های واقع‌گرایانه‌ی خود بازگشته تا یک تجربه عالی را از فوتبال آمریکایی یا لیگ فوتبال ملی امریکا (NFL) برای علاقمندان رقم بزند. از جمله محتویات بازی می‌‌توانیم به وجود حالت‌های تکنفره متفاوت اشاره کنیم. به عنوان مثال، در حالت Beast باید با له کردن حریفان و پرت کردن آنها به طرفین توپ را به دروازه حریف برسانید. بازی همینطور حالت‌های دیگری را نیز برای به چالش کشیدن بازیکنان ارائه می‌دهد که در حقیقت متفاوت با تجربه یک مسابقه فوتبال آمریکایی است و بیشتر به تمرین شباهت دارد. Marshawn Lynch Pro Football گرافیک خوبی دارد و طبق گفته‌ توسعه‌دهنده، برای گوشی‌های پیکسل کمپانی گوگل بهینه شده است. شما می‌توانید این بازی را با قیمت ۴.۹۹ دلار خریداری کنید.

 

 

دانلود بازی اندروید و آیفون Marshawn Lynch Pro Football

 

بازی Meteorfall: Journeys

Meteorfall: Journeys

 

بازی‌های روگ‌لایک به ویژه از این جهت که بازیکنان را با چالش‌های جدید روبه‌رو می‌کنند، محبوبیت ویژه‌ای میان قشر خاصی از گیمرها دارند و خب طبیعتا توسعه‌دهندگان نیز به انواع و اقسام شیوه‌ها سعی می‌‌کنند تا بازیکنان را با ساخت بازی‌های در این سبک به چالش بکشند. بازی Meteorfall: Journeys با وجود ظاهر خرس مهربان و گول‌زننده‌ای که دارد، با گیم‌پلی متفاوت‌اش بارها و بارها طعم شکست را به بازیکنان خود می‌چشاند. در این بازی باید از میان چهار کلاس موجود، یکی را برای یک ماجراجویی منحصر به فرد انتخاب کنید و سپس با ایجاد چیدمان مورد نظر خودتان به نبردی برپایه‌ی کارت‌ها بروید. مانند بسیاری از بازی‌های Roguelike، مرگ امری دائمی در جریان بازی است. اما نکته‌ی مهم تصادفی بودن مراحل است و به همین دلیل نیز در هر دور با مکان‌هایی جدید، دشمنانی متفاوت و ماموریت‌‌های منحصر به فرد روبه‌رو می‌شوید. حضور ده‌ها دشمن، به همراه هفت باس قدرتمند، حسابی مهارت استراتژی شما را در استفاده از کارت‌ها محک می‌زنند.

 

دانلود بازی اندروید و آیفون Meteorfall: Journeys

 

بازی Peace, Death!

Peace, Death!

مرگ و صلح دو مقوله متفاوت در یک بازی موبایل کنار هم قرار گرفته‌اند تا گیم‌پلی‌ای متفاوت را در اختیار بازیکنان قرار دهند. بازی Peace, Death از بسیاری جهات محصولی غیر معمول و عجیب است. در این بازی باید به عنوان زیردست مرگ، با بررسی کاندیداها برای ورود آنها به جهنم یا بهشت تصمیم بگیرید. در حالی که در ابتدای بازی تنها با جملات ساده‌ای روبرو می‌شوید، اما در ادامه درجه سختی بازی افزایش می‌یابد و باید به همان نسبت دقت بیشتری را برای تصمیم‌گیری داشته باشید. بازی از لحاظ سادگی و عملکرد شباهت زیادی به Papers, Please دارد، در این بازی باید با بررسی گذرنامه‌ها و بررسی شرایط مانع ورود غیر قانونی افراد به کشور می‌شدید. به صورت روزانه ویژگی‌های جدیدی به بازی اضافه می‌شود و در نتیجه می‌توانید چالش‌های جدیدی را تجربه کنید. این بازی روی اندروید قیمت ۲.۹۹ دلاری دارد.

 

دانلود بازی اندروید و آیفون Peace, Death!

 

بازی Rusty Lake Paradise

Rusty Lake Paradise

 

جدیدترین بازی از سری راستی لیک، ساخته‌ی استودیویی با همین نام بعد از چند ماه تبلیغات، برای اندروید و iOS منتشر شد. استودیوی راستی لیک که بیشتر به دلیل ساخت مجموعه بازی Cube Escape شناخته می‌شود، این بار نیز با انتشار اثری درگیر کننده، بازیکنان را با جیکوب، بزرگترین پسر خانواده Eilander همراه می‌کند که بعد از درگذشت مرموز مادرش به جزیره پارادایس بازگشته است و اینجاست که متوجه می‌شوید که جزیره گرفتار بلایی دهگانه شده است. بازی در مجموع ۱۰ مرحله دارد که هر کدام از این مراحل یکی از نفرین یا بلایا را در بر می‌گیرد و باید با حل کردن آنها،‌ تکه خاطرات مادر شخصیت اصلی را پیدا کنید. هرچند بازی در محیط‌های یکسان جریان دارد، اما به لطف ارتباط خوبی که سازنده بین مراحل ایجاد کرده‌ است،‌ بازیکن احساس تکراری شدن محیط‌ها را ندارد.

 

دانلود بازی اندروید و آیفون Rusty Lake Paradise

 

بازی Samurai Chef

Samurai Chef

رستورانی نینجایی را فرض کنید که در آن آشپزها با کاتانا به پخت غذا مشغول می‌شوند. در بازی زیبا و رنگارنگ Samurai Chef باید در نقش یک آشپز مواد غذایی را ببرید که به سمت شما در حرکت هستند. با برش صحیح هر یک از مواد غذایی، ناهار مشتریان نیز آماده می‌شود. وجود کمبو‌هایی برای جمع‌آوری امتیازات بیشتر و اضافه شدن مراحلی متنوع مانند سایر بازی‌های موبایل از دیگر ویژگی‌های این بازی هستند. البته آشپز داستان ما در کار خود بسیار حرفه‌ای است و در به انجام رساندن خواسته‌های مشتریان بسیار جدی. در نتیجه اگر کارکنان تنبل باشند تنها با یک سیلی جانانه آنها را سر جایشان نشانده و کاری می‌کند که مشتریان راضی‌تر از همیشه از رستوران خارج شوند. وجود ۱۱ سلاح متنوع، چهار حالت بازی و ۱۰ حریف قدرتمند، از دیگر ویژگی‌های این بازی ۲.۴۹ دلاری هستند.

 

دانلود بازی اندروید Samurai Chef

 

بازی Skylight

Skylight

Skylight بازی جدید استودیوی E McNeill است که پیش از این برای ساخت بازی‌های واقعیت مجازی برنده جایزه شده بود

Skylight دیگر بازی واقعیت مجازی Daydream است که اخیرا از طریق پلی استور منتشر شده است. بازی نوبتی تاکتیکال Skylight در رابطه با نبردهای فضایی است که در آن شما وظیفه‌ی هدایت یکی از طرف‌های رقابت را دارید. شکل ظاهری بازی شباهت زیادی به نبردهایی از جنس هولگرامی دارد و به لطف نسخه دیلاکس بازی که از طریق پلی‌استور منتشر شده است، می‌توانید به ماموریت‌های جدید و ۱۵ کشتی فضایی منحصر به فرد دسترسی داشته باشید. اما بازی در کنار کمپین داستانی ۳۶ مرحله‌ای، بخش چندنفره آنلاین را نیز پشتیبانی می‌کند که در آن باید در رقابتی نوبتی با حریف رقابت کنید. بازی به صورت همزمان انجام نمی‌گیرد و در نتیجه در بخش چندنفره نیازی نیست تا هر دو بازیکن در یک زمان آنلاین باشند. اسکایلایت سومین بازی واقعیت مجازی استودیوی E McNeill است، استودیوی E McNeill پیش از این نیز برای ساخت بازی واقعیت مجازی برنده جایزه در شاخه بهترین بازی‌های واقعیت مجازی شده بود. Skylight با قیمت ۹.۹۹ دلار به فروش می‌رسد.

دانلود بازی اندروید Skylight
 

 

بازی .projekt

.projekt

بازی‌های مینیمال رواج زیادی در گوشی‌های موبایل پیدا کرده‌اند و طبیعتا در هر ماه شاهد انتشار چندی از این بازی‌های ساده برای گوشی‌های موبایل هستیم. .projekt، بازی پازل مینیمال ساخته Stampede Games است که در فضایی سیاه و سفید به بازیکنان امکان ایجاد مکعب‌هایی را برای حل معماهای مختلف می‌دهد. بازی در محیطی شطرنجی انجام می‌شود و باید با قرار دادن بلوک‌های مکعب شکل، سعی کنید تا به شکلی چیدمان را انجام دهید تا سایه خانه‌ها با آنچه روی دیوارهای اطراف قرار دارد یکسان شود. بازی تجربه بصری متفاوتی را ارائه می‌دهد و هرچند برخی بازیکنان را یاد کلاس نقشه‌کشی می‌اندازد، اما در مجموع قادر است تا حسابی آنها را سرگرم کند. این بازی باتوجه به محتوای چالشی که دارد تنها ۱.۹۹ دلار قیمت‌گذاری شده است.

دانلود بازی اندروید و آیفون .projekt

 

بازی Animus - Stand Alone

Animus - Stand Alone

انتشار بازی‌های پولی بزرگ و با قیمت بیش از پنج دلار، به ویژه در دو ماه گذشته روند رو به رشدی را در اپ‌استور و گوگل‌پلی پیدا کرده است و بازیکنان نیز استقبال خوبی از این دست بازی‌ها داشته‌اند. بازی ۷.۹۹ دلاری Animus Stand Alone، محصولی مشابه با بازی Ire - Blood Memory است که برخلاف این بازی نقش‌آفرین، Animus با خشونتی کمتر سعی دارد تا فضا و اتمسفری مشابه سری دارک سولز را ایجاد کند. باس‌های غول‌آسا، نبرد تن به تن هیجان‌انگیز و در نهایت سه عنصر اصلی گیم‌پلی این مجموعه یعنی دفاع، جاخالی و حمله را می‌توانید در بازی Animus نیز تجربه کنید. بازی در مجموع سه درجه سختی متفاوت دارد و در چهار محیط متنوع با ۲۴ ماموریت اصلی انجام می‌شود. طبق گفته سازندگان ۱۱ باس فایت انتظار بازیکنان را می‌کشد و می‌توانید به صورت آفلاین به تجربه این بازی زیبا بپردازید. اگر به پایان‌های مختلف علاقه دارید به یاد داشته باشید که هر درجه سختی یک پایان متفاوت را برای شما رقم می‌زند.

دانلود بازی اندروید و آیفون Animus - Stand Alone

 

بازی Appisodes: Clubhouse World

Appisodes: Clubhouse World

در جریان بازی با شخصیت‌های مختلف دنیای دیزنی همراه می‌شوید

دیزنی چندی است که تمرکز ویژه‌ای روی انتشار بازی‌هایی با موضوع شخصیت‌های کارتونی‌اش دارد. این بازی‌ها بیشتر مناسب کودکان هستند و کودکان می‌توانند در محیطی رنگارنگ با شخصیت‌های محبوب دیزنی مشغول ماجراجویی شوند. کلاب‌هاوس میکی‌ماوس ترکیبی از ویدیوهای آموزشی و گیم‌پلی تعاملی به همراه موزیک‌های شاد است که کودکان می‌توانند با انجام آنها در کنار سرگرمی، آموزش‌ نیز ببینند. هدایت خودروی Minnie، نقاشی و طراحی به همراه دونالد و سفری به نقاط مختلف برای پیدا کردن چهار برچسب زیبا از جمله ویژگی‌هایی هستند که در این بازی در دسترس‌تان قرار دارند. این بازی اکنون با قیمت ۴.۹۹ دلار به فروش می‌رسد.

دانلود بازی اندروید و آیفون Appisodes: Clubhouse World

 

بازی ARise

ARise

شوالیه‌ و دنیایی کوچک و معماهایی که باید حل کنید. بازی ARise محصولی جذاب است که با کنترل ساده‌ای که دارد به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در تعاملی با محیط بازی، گوشی و تبلت خود را حرکت دهند و از دید متفاوتی به دنیای ARise نگاه کنند. ماه مارس به ویژه شاهد عرضه بازی‌های واقعیت افزوده پرشماری برای اندروید بودیم که بازی ARise نیز یکی از همین دست بازی‌ها است. دنیای بازی کاملا سه‌بعدی طراحی شده و میزبان پازل‌های پرشماری برای حل کردن است. شما می‌توانید ساخته استودیوی Climax را با قیمت ۲.۹۹ دلار از طریق گوگل پلی دانلود و تجربه کنید.

 

دانلود بازی اندروید و آیفون ARise

 

بازی Battle Planet AR

Battle Planet AR

ماه گذشته شاهد فوران بازی‌های واقعیت افزوده در گوگل‌پلی بودیم. بازی‌های باکیفیت، خوش‌ساخت و شدیدا رقابتی که مهم نیست در کجا باشید و می‌توانید با روشن کردن گوشی خود به دنیای هیجان‌انگیز واقعیت افزوده سفر کنید. بازی Battle Planet AR یکی از همین دست بازی‌ها است که یک سیاره را وارد اتاق خواب‌تان می‌کند! در جریان بازی باید در نبردی تنگاتنگ در سیاره‌هایی در اشکال مختلف، هیولاها را لت و پار کنید. بازی دوربین بالا به پایین دارد و قهرمان شما قادر است از سلاح‌های متفاوتی برای دفاع از خود استفاده کند. قابلیت‌های اشتراک گذاری تصاویر از سیاره‌ی خود در صفحه‌های اجتماعی و سبک روگ‌لایک بازی که مرگ را بارها و بارها به جلوی چشمان شما می‌آورد، از دیگر ویژگی‌های بازی متفاوت و زیبای Battle Planet است. برای تجربه این بازی باید ۴.۹۹ دلار هزینه کنید.

 

دانلود بازی اندروید Battle Planet AR

 

بازی Candleman

Candleman

تا به امروز به سختی‌های یک شمع فکر کرده‌اید؟ شمعی که می‌تواند راه برود، می‌تواند از روی پلتفرم‌ها بپرد و در نهایت پشت شیشه بایستد و به فانوسی نورانی نگاه کند. بازی Candleman محصولی با کیفیت است که تاکنون توانسه در شاخه بازی‌های مستقل جوایز متعددی را از آن خود کند. این بازی در کنار داستان تاثیرگذاری که دارد،‌ معماهای ساده، اما زیبایی را به بازیکنان ارائه می‌دهد. حرکت روی آب،‌ پرش روی چرخ‌دهنده یا حرکت روی مسیر تنگ و تاریک، تنها بخشی از جذابیت‌های محیطی Candleman هستند. بازی Candleman اکنون با قیمت ۲.۹۹ دلار به فروش می‌رسد. CMGE Group Limited توسعه دهنده این بازی پیش از این نیز بازی‌های مانند Dino Hero و Uri را منتشر کرده بود.

دانلود بازی اندروید و آیفون Candleman

 

بازی Encompassed

Encompassed

اگر به بازی‌های واقعیت مجازی علاقه دارید، Encompassed جدید‌ترین بازی واقعیت مجازی است که برای اندروید و iOS می‌توانید در حال حاضر دانلود کنید. بازی معمایی Encompassed در فضایی سه بعدی معماهای قابل توجهی را ارائه می‌دهد و برخلاف سایر بازی‌های واقعیت مجازی منتشر شده می‌توانید آن را بدون هدست و به صورت دو بعدی انجام دهید. هدف اصلی بازی رساندن گوی نورانی از نقطه A به نقطه B است و در این مسیر تیغه‌ها و پرتگاه‌ها مانع اصلی شما برای رسیدن به هدف‌تان هستند. بازیسازان هرچند در طراحی محیط بازی آنچنان خلاقانه عمل نکرده‌اند، اما هنوز هم با مراحل متنوعی روبه‌رو هستیم. بازی Encompassed با قیمت ۴.۹۹ دلار اکنون در مراحل بتا قرار دارد،‌ هرچند هنوز هم با معماهایی که ارائه می‌دهد، می‌تواند سرگرم‌تان کند.

 

دانلود بازی اندروید Encompassed

 

بازی Florence

Florence

مقاله‌ مرتبط:

بازی‌های تعاملی به دلیل گیم‌پلی ساده و نه چندان درگیرکننده‌ای که دارند،‌ اصولا مورد توجه تمام بازیکنان قرار نمی‌گیرند. بازی Florence نیز با داستان کوتاه مصور، تجربه‌ای متفاوت است که هرچند در تنها ۳۰ دقیقه می‌توان سر و ته آن را هم آورد، اما در همین مدت کوتاه می‌تواند با داستان پر مفهمومی که دارد، تاثیر مثبت و عمیقی را روی مخاطب بگذارد. با وجود پازل‌های ساده، گیم‌پلی تنها به برداشتن گوشی و مرور داستان دخترکی به نام فلورنس یو خلاصه می‌شود که گرفتار زندگی روتین و کسل‌کننده‌ی خود شده است. عشق،‌ موسیقی و کارهای روزمره دخترک، داستان کلی ماجراهای فلورنس را شامل می‌شود و شما را به تجربه‌ای متفاوت می‌برد. این بازی اکنون ۲.۹۹ دلار قیمت دارد و توانسته با طراحی زیبایی‌اش، نظر مخاطبین را جلب کند.

دانلود بازی اندروید و آیفون Florence

 

بازی Kona

Kona

شاید انجام بازی‌های کمپانی کچاپ یا حتی بازی‌های اتومبیل رانی در گوشی‌های موبایل لذت بخش باشد، اما باید گفت که کمتر کسی را می‌توانید پیدا کنید که از انجام بازی‌های اول شخص در تلفن‌های هوشمند لذت ببرد. با این حال هنوز هم استودیوهایی هستند که با قدرت به دنبال بهبود گیم‌پلی و انتشار بازی‌های با کیفیت این سبک روی موبایل یا اندروید TV هستند. بازی Kona که پیش از این برای پی‌سی منتشر شده بود، اکنون با قیمت نجومی ۱۹.۹۹ دلار روی اندروید TV نیز در دسترس قرار دارد. در این بازی باید با کارآگاه Carl Faubert به دنبال بررسی اتفاقات مرموز اطراف دریاچه آتامیپیک و کشف رمز و راز آن بروید. بازی در سال ۱۹۷۰ و در کشور کانادا آغاز می‌شود،‌ جایی که طوفانی سهمگین دریاچه آتامیپیک را درنوردیده و حال کارآگاه داستان ما باید در این طوفان به بررسی محیط بپردازد. اگر یک بازی با گرافیک بالا روی موبایل می‌خواهید، انجام بازی Kona خالی از لطف نخواهد بود. البته توجه داشته باشید که با توجه به نسخه ۱.۰ بودن بازی هنوز ایرادات زیادی گریبان‌گیر Kona است.

دانلود بازی اندروید و آیفون Kona

 

بازی Lost in the Dungeon

Lost in the Dungeon

برخلاف ظاهر بازی Lost in the Dungeon که بیشتر ما را یاد بازی‌های نقش‌آفرینی می‌اندازد، باید گفت که Lost in the Dungeon یک بازی تماما کارتی است. در این بازی باید با انتخاب بهترین کارت‌ها برای زنده ماندن در سیاه‌چاله‌های پر خطر تلاش کنید. البته در این مسیر با غارت و به اصطلاح لوت کردن دشمنان می‌توانید خودتان را قوی‌تر و قوی‌تر کنید. استراتژی هسته اصلی بازی Lost in the Dungeon است و در جریان بازی با شخصیت‌های مختلفی از فروشندگان بگیرید تا شخصیت‌های داستانی روبه‌رو می‌شوید. مکانیزم گیم‌پلی بازی به طور خلاصه ترکیبی از بازی‌های کارتی و سیستم ارتقاء شخصیت‌های نقش‌آفرینی است که با سیستم شخصی‌سازی پر جزئیاتی همراه شده است. بازی هنوز در زمینه سرویس‌های آنلاین ایراداتی دارد که سازندگان باید آنها را به مرور رفع کنند. از سوی دیگر استودیوی Eggon نیز با پشتیبانی خوبی که دارد به سرعت مشکلات پیش‌ آمده برای کاربران را رفع می‌کند. بازی Lost in the Dungeon با قیمت ۳.۴۹ دلار در دسترس قرار دارد.

دانلود بازی اندروید Lost in the Dungeon

 

بازی PuzzlAR: World Tour

PuzzlAR: World Tour

در ادامه بازی‌های واقعیت افزوده منتشر شده در ماه مارس به بازی PuzzlAR: World Tour رسیده‌ایم. بازی PuzzlAR: World Tour ترکیبی از آثار باستانی و مکان‌های دیدنی در سراسر جهان است و این شما هستید که باید این مکان‌های دیدنی تکه تکه شده را به شکل سابق‌شان بازگردانید. در جریان بازی باید با نگه‌ داشتن تکه‌های معماها، آنها را نگه دارید و به محل مورد نیاز منتقل کنید. استودیوی بیکا (Bica Studieo) همچنین تمرکز ویژه‌ای روی موسیقی داشته است تا برای هر پازل موسیقی مربوط به همان کشور پخش شود. بازی PuzzlAR: World Tour با قیمت ۱.۹۹ دلار در اندروید و قیمت ۲.۹۹ دلار در iOS در دسترس قرار دارد.

 

دانلود بازی اندروید و آیفون PuzzlAR: World Tour

 

بازی Siege of Dragonspear

Siege of Dragonspear

اگر از طرفداران مجموعه Baldur's Gate، محصول بایوور (BioWare) باشید و در سال ۲۰۱۲ وارد ماجراجویی Baldur's Gate: Enhanced Edition شده باشید،‌ حتما باید Siege of Dragonspear را تجربه کنید. این بازی در حقیقت بسته‌الحاقی ۳۰ ساعته‌ای است که ماجراهای بین Baldur's Gate و Baldur's Gate 2 را روایت می‌کند و قصد دارد تا داستان‌های گفته نشده‌ی مختلفی را روایت کند. بازی تمام ویژگی‌های نقش‌آفرینی مجموعه و داستان فوق‌العاده آن را دارد و گیم‌پلی آن نیز برای تجربه روی موبایل بهینه شده است. این نخستین باری نیست که Beamdog نسخه موبایل Baldur's Gate را منتشر می‌کند. اگر به این مجموعه علاقه دارید یا می‌خواهید یک نقش‌آفرینی زیبا را تجربه کنید، اکنون می‌توانید هر سه نسخه این بازی را به صورت جداگانه با قیمت ۹.۹۹ خریداری و اجرا کنید.

 

دانلود بازی اندروید و آیفون Siege of Dragonspear

 

بازی Tabletop Towers

Tabletop Towers

ساخت و ساز برج به صورت واقعیت افزوده تجربه‌ای متفاوت است

ساخت ساختمان‌هایی بلند و با امتیاز کیفیت بالا تمام آنچه است که در بازی Tabletop Towers به دنبال آن خواهید بود. در ابتدای بازی اتاقی کوچک دارید و باید با پول خود ساخت و ساز را در زمینی که از ابتدا از آن شما است، آغاز کنید. هدف اصلی ساخت برج‌هایی با درجه کیفی پنج ستاره است و برای تحقق این هدف اما باید به تعداد مشخصی از ساکنین و اتاق‌ها دست پیدا کنید. بازی کنترل ساده‌ای دارد و طبق ادعای سازندگان تجربه‌ای حقیقی از واقعیت افزوده را ارائه می‌دهد. Tabletop Towers محصولی مناسب علاقمندان به بازی‌های واقعیت افزوده است و حداقل در زمینه کیفیت بافت‌ها،‌ طراحی شخصیت‌ها یا محیط نمی‌توان گفت با محصولی با کیفیت روبه‌رو هستیم. اما هنوز هم این بازی قادر است تا با گیم‌پلی آسانی که دارد برای مدتی شما را سرگرم کند. Tabletop Towers با قیمت ۲.۹۹ دلار اکنون در دسترس قرار دارد.

 

دانلود بازی اندروید Tabletop Towers

 

بازی The Machines

The Machines

هرچند عمده بازی‌های واقعیت افزوده اصولا در بستر آفلاین انجام می‌شوند، اما هستند استودیوهایی که قصد دارند تا با دیدی متفاوت، بستر لازم را برای انتشار بازی‌هایی آنلاین فراهم کنند. یکی از این استودیو‌ها Directive Games است که با انتشار بازی The Machines می‌تواند موج جدیدی از عرضه بازی‌های چندنفره آنلاین واقعیت افزوده را برای گوشی‌های موبایل آغاز کند. این بازی در مدت کوتاهی بعد از انتشار نظر مثبت بسیاری از منتقدان را به سوی خود جلب کرده است. باید گفت اگر قصد تجربه یک بازی واقعیت افزوده را روی موبایل دارید، حتما باید از بازی The Machines آغاز کنید. با شروع بازی هر یک از طرفین نبرد باید برای از بین بردن حریف تلاش کنند و برای به دست آوردن امتیاز برج‌های دفاعی حریف را از بین ببرند. هدف نهایی بازی اما از بین بردن پایگاه حریف است. در جریان بازی می‌توانید از نیروهای مختلفی استفاده کنید و با استراتژی در بازی پیشروی کنید. بازی گرافیک زیبایی دارد و برخلاف برخی از بازی‌های واقعیت افزوده، شاهد گیم‌پلی بهینه شده‌ای هستیم. شما همینطور امکان تقویت قدرت قهرمان خود را در این بازی ۴.۹۹ دلاری دارید.

 

دانلود بازی اندروید و آیفون The Machines

بازی Time Recoil

Time Recoil

مدت‌ها از زمان عرضه بازی Time Recoil برای iOS می‌گذرد و ما نیز پیش از این نسخه iOS بازی را معرفی کرده بودیم. با این حال،‌ در نهایت در ماه مارس استودیوی 10Tons، بازی جدید Time Recoil را با قیمت ۹.۹۹ دلار برای اندروید نیز منتشر کرد. بازی در دنیایی سایبرپانک روایت می‌شود و باید با دوربین بالا به پایین دخترکی جوان را برای رسیدن به اهدافش همراهی کنید. در طول بازی شخصیت اصلی دارای مهارت‌های ویژه‌ای است که باید از آنها برای به‌دست آوردن ابزارهای مورد نیاز، کشتن اهداف مورد نظر، نجات دادن افراد، منفجر کردن بمب یا جمع‌آوری اطلاعات برای مقابله با مستر-‌تایم، شخصیت منفی داستان استفاده کنید. بازی Time Recoil در کنار گوشی‌های موبایل برای پی‌سی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه شده است.

 

دانلود بازی اندروید و آیفون Time Recoil
 

 

بازی Ayo: A Rain Tale

Ayo: A Rain Tale

بازی‌هایی با تم و ظاهری مشابه با آثار هنری این روزها بیشتر در گوشی‌های موبایل به چشم می‌خورند. بازی Ayo: A Rain Tale نیز یکی از همین دست بازی‌های خوش رنگ و لعاب است که در دنیایی دو بعدی بازیکنان را با دخترکی به نام آیو همراه می‌کند که بعد از صحبت کوتاهی با مادر خود، به تنهایی وارد ماجراجویی خطرناک برای به دست آوردن آب می‌شود. ماجراجویی آیو از صحرای آفریقا شروع شده و سپس در آفریقای جنوبی یا آفریقای سیاه ادامه پیدا می‌کند. در جریان بازی آیو با چالش‌های مختلف مانند باس‌فایت‌ها روبرو می‌شود که باید شجاعانه و بدون ترس با استفاده از مهارت‌های خود با آنها روبه‌رو شود. بازی Ayo: A Rain Tale در کنار یک بازی سرگرم‌کننده قرار است تا نگاه جهانیان را به آفریقای سیاه جلب کند تا گوشه‌ای کوچک از مشکلات در دسترس نبودن آب پاک در این مناطق را به تصویر بکشد. بازی Ayo: A Rain Tale با تمام پازل‌هایش به قیمت ۲.۹۹ دلار به فروش می‌رسد. این بازی برای پی‌سی نیز با قیمت ۹.۹۹ دلار در دسترس قرار دارد.

دانلود بازی اندروید و آیفون Ayo: A Rain Tale

بازی Cognition Episode 1

Cognition Episode 1

با اریکا رد (Erica Reed)، مامور اف‌بی‌آی شهر بوستون همراه شوید تا در سفری به گذشته ماجراجویی متفاوتی را در چهار داستان متفاوت تجربه کنید. بازی Cognition در چهار قسمت اکنون برای اندروید و iOS عرضه شده است. در این بازی اریکا ردپای چهار قاتل سریالی را با مهارت خود دنبال می‌کند. در اولین قسمت با عنوان The Hangman، اریکا با به خطر انداختن زندگی خود با قاتل سریالی رودررو می‌شود و پرده از راز The Hangman بر می‌دارد. گیم‌پلی بازی شباهت زیادی به بازی‌های اشاره و کلیک دارد و به لطف مهارت اریکا در مشاهده گذشته، در جریان بازی شاهد سفر در زمان و تغییر محیط بازی خواهید بود. مانند سایر بازی‌های اشاره و کلیک در Cognition نیز تنها با برخی از اشیاء می‌توانید تعامل برقرار کنید و شاهد پس‌زمینه ثابتی در هر بخش از مرحله خواهید بود. چهار قسمت بازی Cognition به صورت جداگانه با قیمت ۲.۹۹ دلار به فروش می‌رسد.

دانلود بازی اندروید و آیفون Cognition Episode 1

بازی Dandara

Dandara

Dandara با قیمت ۱۴.۹۹ دلار گران‌ترین و با کیفیت‌ترین بازی ماه فوریه است

بعد از مدتی از عرضه بازی Dandara برای نینتندو سوییچ و iOS، این بازی برای اندروید نیز منتشر شد. بازی مستقل Dandara، بی‌شک یکی از با کیفیت‌ترین و گران‌ترین بازی‌های منتشر شده در ماه گذشته میلادی بود. در این بازی با زنی به نام Dandara همراه می‌شوید و در جریان بازی باید با تعیین جهت حرکت داندارا، از روی سکو‌ها، زمین و سقف بپرید و از دشمنان دوری کنید و خود را به نقطه‌ی پایانی مرحله برسانید. در کنار دشمنان بسیار متنوع بازی، داندارا دارای شخصیت‌های داستانی متفاوتی نیز است که به خط داستان بازی جهت می‌دهند. از سوی دیگر با استفاده از توانایی داندارا می‌توانید دشمنان را از بین ببرید و با باس‌‌ها مبارزه کنید.

دانلود بازی اندروید و آیفون Dandara

بازی Defend the Cake

Defend the Cake

اعضای سابق بلیزارد و ریوت گیمز، گرد هم آمده‌اند تا بازی دفاع از قلعه‌ی با کیفیت و صد البته متفاوتی را برای اندروید و iOS عرضه کنند. بازی Defend the Cake با ظاهری متفاوت این‌بار نه جنگ زامبی‌ها و گیاهان بلکه نبرد ملکه‌ مورچه‌ها و کیک‌ها را به تصویر می‌کشد. مانند هر بازی دفاع از قلعه‌ دیگری که تا به امروز در گوشی‌های موبایل شاهد بودیم. در بازی Defend the Cake باید در مسیری مشخص، به شکلی سازه‌های دفاعی خود را مستقر کنید که دشمنان نتوانند به نقطه‌ پایانی یا همان کیک برسند. یکی از ویژگی‌های بازی طراحی زیبای سازه‌های دفاعی است که جذابیت ویژه‌ای را به بازی داده است و از طرفی نیز اهمیت استراتژی را در روند بازی افزایش داده است. در جریان بازی انواع و اقسام حشره‌ها از جمله مورچه‌ها فهرست متنوع دشمنان‌تان را تشکیل می‌دهند و باید در ۱۸ مرحله‌ی چالشی، سعی کنید تا با این حشرات مقابله کنید. وجود مراحل روز و شب و قابلیت ارتقاء سازه‌های دفاعی نیز از دیگر امکاناتی هستند که Defend the Cake در اختیار بازیکنان می‌گذارد. این بازی ۴.۹۹ دلار قیمت‌گذاری شده است. 

 

دانلود بازی اندروید و آیفون Defend the Cake

بازی Drivemania

Drivemania

Drivemania بازی دیگری در سبک بازی بسیار پرطرفدار Hill Climb Racing، محصول فینگرسافت است که بازیکنان را سوار بر خودرو برای پرش از روی تپه‌ها همراه می‌کند. در جریان بازی باید با فشردن صحیح پدال‌گاز، سرعت مناسب را برای بالا رفتن از شیب یا پرش از تپه‌ای به تپه‌ی دیگر داشته باشید تا خدایی نکرده خودروی‌تان چپ نشود. Drivemania همچنین امکان ارتقاء خودرو برای افزایش سرعت، کاهش یا افزایش وزن، افزایش شتاب یا بهبود چرخ‌ها را با استفاده‌ از سکه‌های جمع‌آوری شده در جریان بازی می‌دهد. حضور ۳۰ مرحله، دو استیج جنگلی و بیابانی و یک خودروی قابل ارتقاء از دیگر ویژگی‌های این بازی ۳.۹۹ دلاری هستند.

 

دانلود بازی اندروید Drivemania

بازی EARTH WARS

EARTH WARS

 EARTH WARS دیگر بازی نینتندو سوییچ است که برای اندروید و iOS نیز عرضه شده است. سال ۲۰۲۰ زمین به ناگاه مورد حمله سازمانی به نام E.B.E قرار می‌گیرد و در نتیجه آن کشورها به مرور زیر سلطه‌ی این سازمان بی‌رحم قرار می‌گیرند. به دلیل ناکارآمدی سلاح‌های مدرن، جهان تا جایی پیش‌ می‌رود که حتی ایالات متحده نیز ۷۰ درصد از خاک خود را از دست داده و زیر سلطه‌ی E.B.E مجبور به ادامه حیات می‌شود. البته جهان به لطف وجود ارتشی به نام A.N.T.I هنوز امیدی برای ادامه و پیروزی دارد. بازی EARTH WARS امکاناتی مانند ساخت شخصیت اصلی، افزایش سطح، خریداری سلاح‌های جدید و مبارزه با دشمنان متنوع را در بازی می‌دهد. سبک بازی به صورت دوبعدی ساید اسکرولینگ است و برخلاف بازی‌های کلاسیک فضای کوچکی را برای مبارزه با دشمنان دارید. هرچند گرافیک پس زمینه بازی آنطور که باید زیبا نیست، اما شخصیت‌ها،‌ برخورد شخصیت‌ها و گیم‌پلی روانی را شاهد خواهید بود. این بازی ۴.۴۹ دلار قیمت دارد.

 

دانلود بازی اندروید EARTH WARS

بازی Game Dev Tycoon

Game Dev Tycoon

سال ۲۰۱۲، استودیوی Greenheart Games بازی Game Dev Tycoon را برای رایانه‌های شخصی منتشر کرد و اکنون بعد از ۶ سال از زمان عرضه این بازی، نسخه‌ای پورت شده از Game Dev Tycoon برای اندروید و iOS عرضه شده است. در این بازی متن محور باید با ساخت بازی‌های ویدیویی، به مرور پیشرفت کنید و استودیوی خودتان را تاسیس کنید. بازی از ساخت محصولاتی کوچک در سبک‌های مختلف نظیر ورزشی،‌ اکشن یا ماجراجویی آغاز می‌شود و به مرور با انتشار و فروش بازی‌ها می‌توانید رکوردهای جدیدی را به ثبت برسانید. نکته جالب این شبیه‌ساز توسعه بازی‌های ویدیویی، وجود نقدهای مختلف بعد از انتشار بازی شما است. در Game Dev Tycoon منتقدها آثارتان را بررسی می‌کنند، می‌توانید بازی‌های خود را به فروش برسانید و در نهایت در بازار شلوغ بازی‌های ویدیویی برای بقا تلاش کنید تا با گسترش استودیو، تجهیزات جدیدی را خریداری کنید. بازی Game Dev Tycoon اکنون با قیمت ۴.۹۹ دلار به فروش می‌رسد.

دانلود بازی اندروید و آیفون Game Dev Tycoon

بازی Johnny Bonasera 2

Johnny Bonasera 2

بعد از ماجراجویی‌های جانی در اولین اپیزود که مورد استقبال تعداد کمی از بازیکنان قرار گرفت، اکنون بازی Johnny Bonasera 2 با داستانی گسترده‌تر و طولانی‌تر برای اندروید و iOS منتشر شده است. داستان بازی پیرامون Johnny Bonasera روایت می‌شود، پسرکی که مورد ضرب و شتم گروه‌های پانک قرار گرفته است و می‌خواهد تا از این گروه‌ها انتقام بگیرید. در جریان بازی به همراه جانی به سراغ این گروه‌ها می‌روید و آنها را یکی پس از دیگری شکست داده و انتقام می‌گیرید. Johnny Bonasera 2 تقریبا سه برابر بزرگتر از قسمت اول است و این بار به دنبال ربوده شدن مادر جانی، جانی به دنبال نقشه‌ای برای نجات مادر خود است. بازی گرافیک دوبعدی دارد و یکی از مهم‌ترین ویژگی آن پازل‌ها و دیالوگ‌های خنده‌داری است که میان شخصیت‌ها رد و بدل می‌شود. شما می‌توانید با هزینه ۲.۴۹ دلار برای هر قسمت، این بازی را تجربه کنید.

دانلود بازی اندروید و آیفون Johnny Bonasera 2

بازی Narrows

Narrows

اگر هدست واقعیت مجازی Daydream دارید، بازی Narrows محصولی است که حتما باید تجربه کنید. در این بازی در نقش یک کاپیتان کشتی باید به عصر طلایی دزدان دریایی بروید و به صورت واقعیت مجازی کشتی مختص به خود را فرمانروایی کنید. مانند هر فرمانده، به شما اجازه مدیریت خدمه داده شده است. محل به کارگیری خدمه، دستور حمله یا تغییر کار آنها از جمله وظایفی است که برعهده شما قرار دارد و قادر به تصمیم‌گیری در رابطه با آنها هستید. یکی از ویژگی‌های گیم‌پلی در کنار مبارزات تغییر زاویه‌ دوربین در زمان مدیریت خدمه یا نبرد با سایر کشتی‌ها است. شما حتی در زمان نزدیک شدن دو کشتی به یکدیگر قادر به نبرد به صورت تن به تن با خدمه حریف خواهید بود و باید با شمشیر خود مانع ورود آنها به کشتی شوید. اگر از طرفداران بازی‌های واقعیت مجازی هستید، بازی Narrows با قیمت ۹.۹۹ دلار گزینه مناسبی برای خریداری است.

دانلود بازی اندروید Narrows

بازی Nostradamus - The Four Horsemen Of The Apocalypse

Nostradamus - The Four Horsemen Of The Apocalypse

هرچند اکنون چند سالی از سال ۲۰۱۲ می‌گذرد و حداقل فعلا دیگر خبری از ذهنیت نوستراداموسی مبنی بر پایان جهان در روز ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ نیست، اما هنوز هم هستند توسعه‌دهندگانی که علاقه دارند تا با مانور روی این شخصیت تاریخی، محصولاتی را منتشر کنند. بازی Nostradamus - The Four Horsemen Of The Apocalypse را می‌توانیم یکی از دیده نشده‌ترین بازی‌های ماه فوریه معرفی کنیم. داستان بازی حول شخصیت نوستراداموس و قرن پانزدهم روایت می‌شود، جایی که او نامه‌ای مرموز را از جورجیو، دوست قدیمی خود دریافت می‌کند و به سرعت رهسپار خانه جورجیو می‌شود. با رسیدن نوستراداموس به خانه جورجیو، او متوجه می‌شود که خانه دوست قدیمی‌اش با جادویی از ارواح پلید پوشانده شده است. در این بازی باید در نقش نوستراداموس، پازل‌ها را حل کنید و به دنبال کشف راز پشت چهار سوار آخرالزمانی باشید. رنگ‌بندی خاص هر یک از مراحل و طیف گسترده‌ مینی گیم‌‌ها، هر یک در جایگاه خود تنوع زیادی را به گیم‌پلی این بازی ۲.۹۹ دلاری داده‌اند.

دانلود بازی اندروید و آیفون Nostradamus - The Four Horsemen Of The Apocalypse

بازی Part Time UFO

Part Time UFO

UFO کارگر داستان ما برگشته تا باری دیگر به روش خودش در کارهای مختلف به انسان‌ها و حیوانات کمک کند و آنها را برای به سرانجام رساندن کارشان، یاری دهند. با آغاز بازی Part Time UFO، اولین نکته‌ای که شما را مجذوب خود می‌کند، حس و حال Old School بازی است که بازیکن را به یاد آثار کلاسیک قدیمی می‌اندازند. در جریان بازی باید با استفاده از چنگک اوفو، جعبه‌های میوه را حرکت دهید، ماهیگیری کنید،‌ دانش‌آموزان را جابجا کنید یا با حرکت دادن حیوانان در سیرک به شکلی تعادل را برای نیفتادن حیوانات برقرار کنید. بازی Part Time UFO در زمینه‌ی موسیقی نیز می‌تواند خاطرات گذشته را زنده کند. از دیگر ویژگی‌های بازی می‌توانیم به قابلیت شخصی‌سازی اوفو و همچنین قبول شغل‌های مختلف اشاره کنیم که انجام هرکدام در این بازی ۳.۹۹ دلاری لذت خود را دارد.

 

دانلود بازی اندروید و آیفون Part Time UFO

بازی Rogue Hearts

 

Rogue Hearts

حضور انواع و اقسام باس‌ها، تنوع زیادی را به مراحل Rogue Hearts داده است

بازی‌های روگ‌لایک، از این حیث که بازیکنان را با چالش‌های مختلف روبه‌رو می‌کنند، محبوبیت خاصی را میان گیمرها دارند و به همین دلیل نیز توسعه‌دهندگان همواره نیم‌نگاهی را به این دست بازی‌ها دارند. یکی از بهترین بازی های پولی اندروید در ماه فوریه 2018، Rogue Hearts است که ترکیبی از نقش‌آفرینی،‌ استراتژی و سبک نوبتی محسوب می‌شود. مانند هر بازی روگ‌لایت دیگری، Rogue Hearts نیز در سیاه‌چاله‌ها جریان دارد و باید در کنار داشتن استراتژی، تمام تلاش خود را برای کشته نشدن داشته باشید. خوشبختانه برای افزایش هیجان و تنوع هم که شده،‌ در این بازی شاهد حضور باس‌‌های قدرتمند با حملاتی کشنده هستیم. بازی Rogue Hearts هرچند اکنون با قیمت ۰.۹۹ دلار به فروش می‌رسد اما از خریدهای درون‌برنامه‌ای پشتیبانی می‌کند و در نتیجه برای دستیابی به الماس یا سکه‌ی بیشتر می‌توانید از این خریدها استفاده کنید. بازی همینطور دارای خط داستانی و شخصیت‌هایی با طراحی زیبا است که با بیشتر آنها در سیاه‌چاله‌ها روبه‌رو می‌شوید؛ سیاه‌چاله‌هایی که به صورت تصادفی ایجاد می‌شوند.

دانلود بازی اندروید و آیفون Rogue Hearts

بازی Spotty Bear - A Spot of Bother

Spotty Bear - A Spot of Bother

بدون شک این روزها کاربران تبلت و موبایل، تنها به افراد بزرگسال یا جوانان خلاصه نمی‌شوند و در میان کودکان نیز شاهد محبوبیت استفاده از دستگاه‌های همراه هستیم. بازی Spotty Bear - A Spot of Bother یکی از محصولات خوش‌ساخت ماه گذشته بود که در آن با خرسی بامزه همراه می‌شویم تا خال‌های خود را که گم کرده است، پیدا کند. در جریان بازی به اقصی نقاط جهان سفر می‌کنید و با حیوانات مختلفی در جنگل آشنا می‌شوید. در هر یک از مراحل بازی باید با پیدا کردن خال‌ها، نمایشگر را لمس کنید و خال را به بدل اسپاتی، خرس مهربان داستان بچسبانید. بازی بیش از ۵۰ حیوان متفاوت را در خود جای داده است و با محیط رنگارنگی که دارد محصول مناسبی برای کودکان است. این بازی ۴.۹۹ دلار قیمت دارد و از خریدهای درون برنامه‌ای پشتیبانی نمی‌کند. دارندگان iOS می‌توانند این بازی را با قیمت ۳.۹۹ دلار خریداری کنند.

 

دانلود بازی اندروید و آیفون Spotty Bear - A Spot of Bother
 

 

Getting Over It with Bennett Foddy

Getting Over It with Bennett Foddy

Getting Over It with Bennett Foddy از آن دست بازی‌هایی است که می‌تواند ساعت‌های طولانی مخاطب را درگیر کند

طی سال‌های گذشته همیشه بازی‌هایی بوده‌اند که با وجود اینکه ظاهر و کنترل بسیار ساده‌ای داشتند، خیلی زود در بین گیمر‌ها رواج پیدا کردند و در واقع، به یک اثر شدیدا همه‌گیر و اعتیادآور تبدیل شدند. Getting Over It with Bennett Foddy هم یکی از همین دست بازی‌ها است که چندی پیش برای کامپیوتر منتشر شد و خیلی زود به محبوبیت عجیبی دست پیدا کرد؛ به طوریکه اکثر یوتیوبر‌ها اقدام به تجربه این بازی و ثبت رکورد کردند و حتی محبوبیت بازی به شکلی بود که تعداد خیلی زیادی نسخه موبایل غیررسمی از آن هم منتشر شد که البته این نسخه‌ها به مرور زمان از فروشگاه‌ها حذف شدند. حال استودیو نودل‌کیک یک نسخه رسمی از این بازی را برای اندروید با قیمت ۵ دلار منتشر کرده است و اگر شما هم به تجربه این بازی علاقه دارید، می‌توانید با خرید آن Getting Over It with Bennett Foddy را روی گوشی اندرویدی خودتان تجربه کنید. 

Getting Over It with Bennett Foddy بازی به ظاهر ساده‌ای است و شخصیت اصلی آن، مردی سوار بر یک دیگ بزرگ است که باید با گیر دادن چکش بزرگ خودش به لبه‌ها از یک کوه بزرگ بالا برود. اما بر خلاف این ظاهر ساده، بازی شدیدا نیازمند زمان‌بندی دقیق و سرعت عمل بالا است و کوچک‌ترین اشتباهی به معنی شکست خواهد بود. 

دانلود بازی اندروید و آیفون Getting Over It with Bennett Foddy

Still Here بازی اندروید و آیفون

Still Here

در حالی که خیلی از ما بازی‌های چالش‌برانگیز و آن‌هایی را که توانایی‌هایمان را به چالش می‌کشند دوست داریم، اما این وسط گاهی هم بد نیست سراغ بازی‌های راحت‌تری برویم که می‌توانند به داشتن آرامش بیش‌تر کمک کنند. Still Here یکی از همین دست بازی‌ها است که در آن، گیمر در نقش شخصیتی قرار می‌گیرد که پس از یک مدت طولانی از خواب بیدار و متوجه می‌شود که انسان‌ها کاملا از بین رفته‌اند و حال فقط یک سری ربات در سیاره زمین زندگی می‌کنند. در طول این بازی دوبعدی، باید با این ربات‌ها ارتباط برقرار کنید و پازل‌هایی را که از این ارتباط آغاز می‌شوند، حل کنید. پازل‌های بازی بیش‌تر به این شکل هستند که باید یک آیتم خاص را پیدا کنید و در مکانی قرار دهید. حال برای این کار هیچ محدودیت زمانی یا محدودیت دیگری وجود ندارد و می‌توانید با خیال راحت در محیط بسیار زیبا و رنگارنگ بازی گشت و گذار کنید و آیتم مذکور را به دست بیاورید. دنیای زیبای بازی و ترکیب آن با موسیقی‌هایی گوش‌نواز، فضای آرامش‌بخشی برای بازی Still Here به وجود آورده است که تجربه این بازی را بسیار لذت‌بخش می‌کند. 

دانلود بازی اندروید و آیفون Still Here

 

Death Horizon VR

Death Horizon VR

Death Horizon VR همان‌طور که از نام آن هم می‌توان حدس زد، یک بازی واقعیت مجازی است که اخیرا برای هدست دِی‌دریم گوگل منتشر شده است. داستان بازی در یک پایگاه تحقیقاتی جریان دارد که انتشار ویروس T12 در آن باعث شده است اعضای آن، تبدیل به یک سری زامبی شوند. همین مساله نگرانی مقامات را از اینکه ممکن است این زامبی‌ها راهی به بیرون پیدا و مردم شهر را هم آلوده کنند افزایش داده است و به همین دلیل شخصیت اصلی بازی به این پایگاه اعزام می‌شود تا با کشتن تک تک این زامبی‌ها، این تهدید را از بین ببرد. Death Horizon VR یک بازی شوتر اول-شخص استاندارد و کمی هم ترسناک با تنوع نسبتا خوب محیط و سلاح است که می‌توانید آن را با قیمت ۸ دلار خریداری کنید و از تجربه یک بازی شوتر روی هدست گوگل لذت ببرید.

دانلود بازی اندروید و آیفون Death Horizon VR

Returner 77 بازی اندروید و آیفون

Returner 77

Returner 77 جزو گرافیکی‌ترین و سنگین‌ترین بازی‌های موبایل است

بازی‌هایی که از گرافیک بسیار پر زرق و برقی بهره می‌برند، روی موبایل طرفداران خاص خود را دارند و افراد زیادی علاقه‌مند هستند تا از طریق این بازی‌ها، قدرت گوشی خودشان را محک بزنند و در عین حال، از تجربه یک بازی با گرافیکی شبیه به بازی‌های کنسولی لذت ببرند. Returner 77 یکی از همین دست بازی‌ها است که سازندگانش آن را به عنوان یک اثر پازل/ماجراجویی سه‌بعدی با داستان غنی و گرافیک فوق‌العاده توصیف کرده‌اند و خب بازی واقعا هم چنین ویژگی‌هایی دارد. در Returner 77 شما به عنوان یک انسان وارد سفینه فضایی مربوط به موجودات بیگانه می‌شوید که شاید در آن، دستاوردی داشته باشید که بتواند انسان‌ها را نجات دهد. در طول بازی شاهد روایت داستان از طریق صحنه‌های لایو اکشن خواهید بود و می‌توانید در محیط سه‌بعدی بسیار زیبای بازی گشت و گذار و پازل‌های مختلفی را حل کنید. 

 

دانلود بازی اندروید و آیفون Returner 77

Red Comrades 3 بازی اندروید و آیفون

Red Comrades 3

طرفداران بازی‌های ماجراجویی احتمالا با سری بازی Red Comrades آشنا هستند که در آن‌ها، در نقش دو شخصیت بامزه باید ماجرا‌های جالبی را پشت سر گذاشت. حال نسخه سوم این مجموعه اخیرا برای اندروید و آیفون در قالب یک بازی پولی منتشر شده است و این بار، باید به کمک دو شخصیت پیت و واسیلی جهان را نجات دهید! در واقع داستان بازی از جایی آغاز می‌شود که این دو با استفاده اشتباه‌شان از یک دستگاه سفر در زمان باعث می‌شوند یک روستا به طور کامل به کشور آمریکا منتقل شود و همین مساله هم باعث بروز اتفاقاتی می‌شود که روی کل جهان تاثیر می‌گذارند. حال شما باید با حل معما‌های مختلف این اشتباه را جبران کنید و در این راه می‌توانید از کمک یک سری کاراکتر‌های معروف این مجموعه هم استفاده کنید. در کل Red Comrades 3 یک بازی ماجراجویی جالب و بامزه است که طرفداران این سبک بازی‌ها از آن لذت خواهند برد. 

دانلود بازی اندروید و آیفون Red Comrades 3

Project Highrise بازی اندروید و آیفون

Project Highrise

در ماه آوریل شاهد انتشار چند بازی کامپیوتر برای اندروید و آیفون بودیم و Project Highrise هم یکی از همین بازی‌ها است. این محصول کمپانی کالیپسو که در سبک شبیه‌ساز است، ابتدا در سال ۲۰۱۶ برای کامپیوتر منتشر شده بود و حال برای اندروید و آیفون هم در دسترس قرار گرفته است. در این بازی شما در نقش یک معمار و مدیر، باید برجی بسازید که به بهترین برج در سطح شهر تبدیل شود. در این بین آزادی‌عمل بسیار بالایی در بازی خواهید داشت و برای مثال، می‌توانید یک برج تجاری بسازید و تاجرین مشهور را به حضور در برج‌تان ترغیب کنید یا اینکه سراغ ساخت یک برج مسکونی بروید که افراد زیادی در آن سکونت خواهند داشت. Project Highrise یک بازی شبیه‌ساز کامل و با‌کیفیت است که نسخه کامپیوتر آن هم در زمان انتشارش نقد‌های مثبتی دریافت کرده بود و حال تجربه نسخه موبایل آن می‌تواند بسیار جالب باشد. 

دانلود بازی اندروید و آیفون Project Highrise

 

بازی اندروید و آیفون Snake

Classic Snake Game Gold

اگر کنسول‌هایی مثل کنسول دستی آتاری یا حتی گوشی‌های قدیمی نوکیا بخشی از دوران کودکی شما بوده باشند، قطعا با بازی Snake آشنا هستید؛ بازی‌ای که در آن ابتدا یک مار بسیار کوچک را کنترل می‌کنید و باید با خوردن نقاطی که روی صفحه ظاهر می‌شوند، طول این مار را افزایش دهید و از طرفی هم مراقب برخورد به اشیا محیطی یا بدن خودتان باشید. حال استودیو ربل‌ایپس یک نسخه مدرن و امروزی از این بازی کلاسیک را برای اندروید منتشر کرده است. Classic Snake Game Gold یک بازی سه‌بعدی است که در آن، در نقش یک مار باید با خوردن میوه و قورباغه طول خودتان را افزایش دهید. به مرور زمان قادر خواهید بود مار‌های جدیدی را آزاد کنید و همچنین بازی محیط‌های متنوعی هم دارد که هرکدام از سبک طراحی و البته موانع منحصر‌به‌فردی بهره می‌برند. 

 

دانلود بازی اندروید Classic Snake Game Gold

Vandals بازی اندروید و آیفون

Vandals

اگر بازی‌های سری GO کمپانی اسکوئر انیکس مثل Deus Ex Go را تجربه کرده باشید، بلافاصله پس از شروع کردن بازی Vandals به شباهت بین این بازی‌ها و ساخته استودیو آن پی خواهید برد. در این بازی، شما در نقش شخصی قرار می‌گیرید که مهارتش، کشیدن نقاشی و طرح‌های هنری روی دیوار‌های شهر است. با این حال از آنجایی که این کار ممنوع است، وی باید مواظب پلیس‌ها باشد. از حیث گیم‌پلی، Vandals یک بازی پازل است که در هر مرحله آن که در شهر‌های بزرگ و مشهور دنیا جریان دارد، باید با دور زدن پلیس‌ها اقدام به کشیدن نقاشی روی دیوار‌ها کنید. بازی در مجموع ۶۰ مرحله مختلف دارد که این مراحل، در پنج شهر متفاوت جریان دارند. یادگیری کنترل و مکانیزم‌های بازی Vandals بسیار ساده است؛ با این حال پازل‌های بازی گاهی می‌توانند حسابی ذهن شما را به چالش بکشند. 

 
دانلود بازی اندروید و آیفون Vandals

 

Warhammer Quest 2 The End Times بازی اندروید و آیفون

Warhammer Quest 2: The End Times

وارهمر جزو مجموعه‌های فانتزی است که تا به امروز، بازی‌های زیادی با محوریت آن ساخته شده‌اند و جدید‌ترین این بازی‌ها هم Warhammer Quest 2: The End Times است که اخیرا برای اندروید منتشر شده است. در این بازی استراتژیک نوبتی، شما باید قهرمان‌های خودتان را در یک سرزمین درگیر جنگ هدایت کنید و در این راه، با انواع و اقسام دشمنان مبارزه داشته باشید. بازی در کل دارای ۱۰ مرحله داستانی است و در طول این مراحل، با دشمنان مختلفی رو‌به‌رو خواهید شد. همچنین شما می‌توانید قهرمان‌های خودتان را که تعداد آن‌ها چهار نفر است، به مرور زمان ارتقا دهید و تجهیزات جدیدی برای آن‌ها بخرید. به طور دقیق‌تر، در بازی شاهد بیش از ۲۰۰ سلاح و تجهیزات مختلف هستیم که با خرید آن‌ها می‌توانید قهرمان‌تان را مطابق سلیقه خود شخصی‌سازی و آماده نبرد کنید. 

دانلود بازی اندروید و آیفون Warhammer Quest 2: The End Times

 

Original Journey بازی اندروید و آیفون

Original Journey

Original Journey یکی از همان بازی‌هایی است که با ترکیب چندین سبک گیم‌پلی، سعی در ارائه تجربه جدید و متفاوتی دارند. در این بازی که تمامی طراحی‌های آن با دست صورت گرفته‌اند و به همین دلیل هم گرافیک خاص و زیبایی دارد، شاهد ترکیبی از سبک‌های پلتفرمر، اکشن و حتی دفاع از قلعه هستیم. در طول مراحل بازی، باید شخصیت خودتان را کنترل کنید و با وی، دشمنان را از بین ببرید. همچنین می‌توانید مواضع دفاعی خودتان را هم در نقاط مختلف نقشه برپا کنید تا کمک حال شما باشند. بازی Original Journey یک داستان جذاب هم دارد و در آن، شاهد تنوع بسیار بالایی از حیث سلاح هستیم. 

دانلود بازی اندروید Original Journey

 

بازی اندروید و آیفون Steamburg

Steamburg

در ماه آوریل ۲۰۱۸ شاهد انتشار بازی‌های پازل مختلفی بوده‌ایم و یکی از بهترین این بازی‌ها، Steamburg است. این بازی که فضایی سایبرپانک دارد، گیمر را در نقش یک پروفسور به نام وینسنت کورنلیوس قرار می‌دهد که باید با موجودات رباتیکی که در سطح شهر حضور دارند مبارزه کند. با این حال وینسنت به سلاح خاصی دسترسی ندارد و تنها می‌تواند از یک نوع بمب الکترونیکی استفاده کند که قادر به متوقف کردن فعالیت ربات‌ها برای مدتی کوتاه است. همچنین وینسنت می‌تواند حرکت کردنش را به شکلی برنامه‌ریزی کند که ربات‌ها وی را تعقیب کنند و در مسیر، با تسلا کویل‌ها برخورد داشته باشند که باعث مرگ‌شان می‌شود. بازی در مجموع ۳۲ مرحله دارد که در محیط‌های سایبرپانک بسیار زیبایی جریان دارند. 

 

دانلود بازی اندروید و آیفون Steamburg

 

The Room Old Sins بازی اندروید و آیفون

The Room: Old Sins

سری The Room جزو بهترین بازی‌های پازل در پلتفرم موبایل است که تا به امروز چند نسخه مختلف از آن منتشر شده است. جدید‌ترین نسخه این مجموعه The Room: Old Sins است که چند وقت پیش برای آیفون منتشر شده بود و در ماه آوریل هم در اختیار دارندگان گوشی‌های اندرویدی قرار گرفت. در این بازی مشابه نسخه‌های قبل، باید پازل‌های سخت و چالش‌برانگیزی را حل کنید و در این بین، می‌توانید از داستان جذاب و پر رمز و راز بازی هم لذت ببرید. The Room: Old Sins همچنین مثل نسخه‌های قبلی این مجموعه، از حیث اتمسفر هم واقعا عالی است و بدون شک می‌توان این بازی را جزو بهترین‌های موبایل در سبک پازل دانست. 

 

دانلود بازی اندروید و آیفون The Room: Old Sins

 

بازی اندروید و آیفون Heirs of the Kings

RPG Heirs of the Kings

RPG Heirs of the Kings یک بازی ساخته استودیو ژاپنی کمکو است که در آن، در نقش شخصیت لورا قرار می‌گیرید و وارد یک ماجراجویی پر رمز و راز می‌شوید. بازی RPG Heirs of the Kings شباهت زیادی به بازی‌های نقش آفرینی کلاسیک دارد و برای قسمت‌های گشت و گذار در محیط بازی، از دوربین ایزومتریک استفاده شده است و در قسمت‌های مبارزه هم وارد یک صفحه دیگر می‌شوید. در بازی RPG Heirs of the Kings علاوه بر لورا شخصیت‌های دیگری هم حضور دارند و همچنین می‌توانید با پیدا کردن عناصر مختلف، سلاح‌هایتان را شخصی‌سازی کنید و تاثیر آن‌ها روی انواع خاصی از دشمنان را بهبود ببخشید. RPG Heirs of the Kings همچنین گیم‌پلی طولانی‌ای دارد و در حال حاضر هم با تخفیف به جای ۸ دلار با قیمت ۵ دلار قابل خرید است. 

دانلود بازی اندروید RPG Heirs of the Kings

 

My Singing Monsters Composer بازی اندروید و آیفون

My Singing Monsters Composer

My Singing Monsters Composer علاوه بر سرگرم کردن مخاطب، اصول اولیه موسیقی را هم به وی یاد می‌دهد

My Singing Monsters Composer به نوعی نسخه جدید بازی My Singing Monsters است که مدت‌ها پیش منتشر شده بود و در آ، می‌توانستید هیولای موزیسین خودتان را تربیت کنید. حال در بازی My Singing Monsters Composer، می‌توانید هیولا‌های آن بازی را در کنار هم قرار دهید و یک گروه موسیقی داشته باشید. هر هیولا ویژگی‌های خاص خودش را دارد و باید بتوانید به شکل درستی از آن‌ها در گروه‌تان استفاده کنید. همچنین یک ابزار ساخت موسیقی هم در بازی وجود دارد که با استفاده از آن، قادر خواهید بود موسیقی‌های اورجینالی بسازید و با گروه‌تان آن‌ها را اجرا کنید. My Singing Monsters Composer علاوه بر جنبه سرگرمی، باعث خواهد شد تا موسیقی را هم به شکل سرگرم‌کننده‌ای یاد بگیرید. 

 

دانلود بازی اندروید و آیفون My Singing Monsters Composer

بازی اندروید و آیفون Warp Shift

Warp Shift

Warp Shift به عنوان آخرین بازی لیست این ماه، محصول کمپانی مطرح دیپ سیلور است که آثاری چون Metro را از آن‌ها به یاد داریم. Warp Shift از آن دست بازی‌هایی است که در آن‌ها، جلوه‌های صوتی و بصری اهمیت زیادی دارند و سازندگان تلاش زیادی کرده‌اند تا بازی از این دو نظر، در سطح بسیار بالایی قرار داشته باشد. بازی Warp Shift در مورد دختری به نام پی و همراه او است که در هر مرحله، داخل یک محیط گیر افتاده‌اند و شما باید با تغییراتی که در محیط اعمال می‌کنید، آن‌ها را نجات دهید. در هر مرحله از بازی چالش‌های جدیدی انتظار شما را می‌کشند و با اثری رو‌به‌رو هستیم که حل کردن معما‌ها در آن، آن حس خوشایند موفقیت را به گیمر می‌دهد. 

 

دانلود بازی اندروید و آیفون Warp Shift

 

Isoland 2

Isoland 2: Ashes of Time

اگر به دنبال بازی‌های ماجراجویی اشاره و کلیک هستید، بازی موبایل Isoland 2: Ashes of Time می‌تواند گزینه خوبی باشد. نکته جالب Isoland 2: Ashes of Time این است که بازی از طراحی‌های دستی به جای انیمیشن‌های کامپیوتری استفاده می‌کند و اتمسفر بازی به نحوی است که مخاطب به هیچ وجه گذر زمان را حس نخواهد کرد و خود را غرق در بازی پیدا می‌کند. از دیگر موارد بازی اندروید و آیفون Isoland 2: Ashes of Time نیز می‌توان به معماهای درگیر کننده و گیم پلی غیر خطی آن اشاره کرد. به عبارتی برای تمام کردن بازی، مدام باید وارد محیط‌های مختلفی بشوید و معماهای بازی را حل کنید تا در خط داستانی پیش روی داشته باشید.

دانلود بازی اندروید و آیفون Isoland 2: Ashes of Time

hardback

Hardback

در میان بازی‌های ماه ژوئن، بازی Hardback یک اثر خاص و هیجان‌انگیز به حساب می‌آید. در جریان بازی موبایل Hardback شما میزی از حروف مختلف دارید که باید با آن‌ها کلمات متفاوتی را بسازید. حال اگر امتیاز شما به ۶۰ برسد برنده خواهید بود. Hardback اثری است که تمرکز خاصی روی مسابقات آنلاین دارد اما، اگر با دنیای بازی آشنا نیستید و تا به حال، بازی‌هایی با محوریت بازی با کلمات را تجربه نکرده‌اید، بازی موبایل Hardback دارای یک بخش تک‌نفره و نبرد با هوش مصنوعی است که می‌توانید با دنیای بازی بیش از پیش آشنا شوید.

دانلود بازی اندروید Hardback

fresh body

Fresh Body

بازی موبایل Fresh Body، اثر عجیبی است. در این بازی شما دشمنانی دارید که همان هیولاها هستند و باید آن‌ها را از بین ببرید. نکته جالب این است که سیستم ارتقا و قدرت شخصیت به اجزای هیولاهایی که می‌کشید، وابسته است. حال هرچقدر اجزای بیشتری جمع‌آوری کنید، می‌توانید دشمنان قوی‌تر بازی را به راحتی از پیش روی بردارید. از این‌رو با یک بازی مناسب برای بزرگسالان طرف هستیم. رفته رفته اگر فکر کردید که نمی‌توانید دشمنان را به راحتی از بین ببرید، می‌توانید به هیولاهای بازی تغییر شکل دهید و هیولاهای قوی‌تر و بیشتری را از بین ببرید. با این کار آیتم و پاداش بهتری کسب خواهید کرد.

دانلود بازی اندروید Fresh Body

 

Bloons TD 6

Bloons TD 6

بازی موبایل Bloons TD 6 را می‌توان یک اثر بسیار هیجان‌انگیز و سرگرم کننده دانست که گیم پلی بسیار شلوغ و درگیر کننده‌ای دارد. در جریان گیم پلی بازی، یک مسیر را فرض کنید که دارای دو نقطه A و B است. حال از نقطه آغاز مواردی نظیر قطار، بالن یا توپ‌های رنگی به سمت نقطه پایان حرکت می‌کنند و شما به وسیله جنگ افزارها و وسایلی که دارید، موظف هستید مواردی را که در حال حرکت هستند از بین ببرید. برای مثال اگر توپ‌های رنگی در حال حرکت بودند باید سریعا توپ‌های هم‌رنگ را منفجر کنید. با اینکه بازی Bloons TD 6 دارای پرداخت‌های درون برنامه است اما هواداران این مجموعه به خوبی از هیجان نسخه‌های این سری با خبر هستند و به این مورد اهمیتی نمی‌دهند.

دانلود بازی اندروید و آیفون Bloons TD 6

Cartoon Craft

Cartoon Craft

بازی‌های کارتونی شاید روی کنسول‌های خانگی و کامپیوتر میان کاربرها آن چنان هوادار زیادی نداشته باشند ولی روی موبایل، حسابی شناخته شده‌اند و مخاطبان زیادی دارند. بازی موبایل Cartoon Craft یکی از همین بازی‌ها است که روایت‌گر جنگ میان انسان‌ها و اورک‌ها است. از نظر گیم پلی با یک اثر استراتژی همزمان طرف هستیم و یک نکته مهم در این بازی وجود دارد و آن هم این است که سعی کنید سربازها و نیروهای خود را جوری در میدان نبرد بچینید که کم‌ترین تلفات را بدهید زیرا با کشته شدن سربازهای‌تان، آن‌ها به زامبی تبدیل می‌شوند.

دانلود بازی اندروید و آیفون Cartoon Craft

Perspecto

Perspecto

بازی‌های معمایی همیشه جذابیت بالایی دارند و Perspecto نیز از این قاعده مستثنا نیست. در جریان بازی اندروید و آیفون Perspecto شما ساختارهای هندسی متفاوتی را مشاهده می‌کنید. حال در بالای این ساختارها یک نقشه را می‌بینید که این نقشه در واقع چیزی است که شما باید آن را پیاده سازی کنید. ساختار و مکعب‌های هندسی بازی در دو حالت دو بعدی و سه بعدی هستند و با توجه خروجی کار، شما باید مدام بین این حالت‌های دوربین (همان حالت‌های دو بعدی و سه بعدی) سوییچ کنید تا بتوانید شکل نهایی را بسازید.

دانلود بازی اندروید و آیفون Perspecto

Deep Space

Deep Space

نوبتی هم باشد نوبت یک بازی Beat ‘em Up است که لیست بازی‌هایمان را تکمیل کند. بازی موبایل Deep Space، اثری اکشن دو بعدی است که حسابی شما را به چالش خواهد کشید و اگر از طرفداران بازی‌های این سبک نظیر Contra باشید، می‌توانید لحظات خوشی را برای خود رقم بزنید. در کنار دو بعدی بودن، بازی دارای طراحی‌های پیکسلی است که حس نوستالوژی بازیکنان را بیدار می‌کند. از طرف یکی از دلایلی که باعث لذت بخش بودن بازی و چالش برانگیز شدن‌اش شده است، المان‌های پلتفرمر بازی هستند.

دانلود بازی اندروید Deep Space

Quarto

Quarto

بازی اندروید Quarto یک اثر رومیزی است که در سال ۱۹۹۱ روانه بازار شد. نکته جالب توجه این است که Quarto را می‌توان جزو بازی‌های رومیزی ساده و بسیار پر مخاطب دانست که توانست یک میلیون نسخه فروش داشته باشد و حال نسخه دیجیتالی بازی روی دستگاه‌های اندرویدی منتشر شده است. نسخه موبایل بازی Quarto دارای قوانین و شیوه بازی کردن یکسانی است اما یک حالت تک‌نفره نیز به بازی اضافه شده است تا کاربران بتوانند قبل از ورود به مسابقات و حالت آنلاین، با سیستم بازی و قوانین آن آشنا شوند.

دانلود بازی اندروید Quarto

Only When Howling

Only When Howling

سری Rusty Lake را می‌توان یکی از عجیب‌ترین و بهترین مجموعه‌های موبایل دانست. مجموعه بازی‌هایی که با معما و ساختار گرافیکی و شخصیت‌هایی که دارند، سبب شده‌اند مخاطبان تجربیات متفاوتی کسب کنند. حال استودیو Asmodee Digital با ساخت بازی Only When Howling اثری را خلق کرده است که از نظر حال و هوا و نحوه بازی کردن، شباهت بسیاری به سری راستی لیک دارد. البته در این میان این نکته را بگویم که Only When Howling نو آوری‌های خاص خودش را نیز دارد. تنها نکته‌ای که قبل از خرید و تجربه باید آن را بدانید، این است که بازی اندروید Only When Howling تنها ۳۰ دقیقه گیم پلی دارد اما با این وجود، می‌تواند شما را حسابی راضی و خوشنود نگه دارد.

دانلود بازی اندروید و آیفون Only When Howling

Fancy Pants Adventure

Super Fancy Pants Adventure

بازی موبایل Super Fancy Pants Adventure، چهارمین نسخه از این مجموعه با ۵۶ مرحله جدید است.  Super Fancy Pants Adventure ترکیبی از بازی‌های رانینگ و پلتفرمر است که می‌توانید کارهای متنوع مختلفی را انجام دهید و از همه مهم‌تر، بازی دارای باس‌های متنوع و هیجان‌انگیزی است که بعضی از آن‌ها حسابی شما را به چالش می‌کشند. جدای از تمامی موارد ذکر شده، گرافیک و طراحی‌های بازی نیز در نوع خود خوب کار شده‌‌اند و متنوع بودن آن‌ها، سبب می‌شود بازیکن احساس خستگی نکند.

دانلود بازی اندروید و آیفون Super Fancy Pants Adventure

Evoland 2

Evoland 2

مقاله مرتبط

تا به حال آثاری را مشاهده کرده‌ایم که سازنده‌ی آن‌ها از سبک‌های متفاوت استفاده کرده‌اند تا اثری جدید و هیجان‌انگیز را خلق کنند اما بعضا در این راه با مشکلاتی مواجه شده‌اند و بیشتر شاهد یک بازی تقلیدی هستیم تا اثری سرگرم کننده. در این میان استودیو Playdigious با ساخت بازی اندروید و آیفون Evoland 2، نشان داد می‌توان با الهام از آثار معروف و صاحب سبک، اثری هیجان‌انگیز با داستان و شخصیت‌هایی عمیق و درگیر کننده خلق کرد. در نگاه اول شاید با خود بگویید که بازی Evoland 2 نیز همانند بازی‌های پیکسلی است اما نکته اینجا است که تیم سازنده در زمینه طراحی‌ها به صورت ترکیبی کار کرده است و در بعضی از قسمت‌ها شاهد طراحی‌های سه بعدی هم هستیم. همین موارد دست به دست هم داده‌اند تا بازی Evoland 2 که در ماه ژوئن برای اندروید عرضه شد،‌ بتواند تجربه‌ای متفاوت و دلچسبی را ارائه دهد.

دانلود بازی اندروید و آیفون Evoland 2

Toca Mystery House

Toca Mystery House

در صنعت بازی‌های موبایل، استودیوهایی هستند که بازی‌هایشان مختص به مخاطبین کم سن و سال است و بدون هیچ نگرانی می‌توانید از این دسته بازی‌ها برای سرگرم کردن کودکان یا برادر و خواهر خود استفاده کنید. استودیو Toca Boca، یکی از همان استودیوهایی است که با ساخت بازی‌های خلاقانه، سعی می‌کند تجربه خاص و متفاوتی را در دسترس کاربران کم سن و سال قرار بدهد. بازی موبایل Toca Mystery House ماجرای خانه‌ای را روایت می‌کند که پر شده است از مینی گیم‌های متفاوت که در جریان هرکدام از آن‌ها باید کارهای بامزه متفاوتی را انجام دهید. برای مثال در یکی از مینی گیم‌ها باید یک ماده شیمیایی خاص را بسازید که دستور آن به شما داده شده است. در انتها بازی Toca Mystery House پرداخت درون برنامه‌ای هم ندارد و کاربران کم سن و سال به راحتی می‌توانند به سراغ این دسته از بازی‌ها بروند.

دانلود بازی اندروید و آیفون Toca Mystery House

King and Assassins

King and Assassins

نمی‌توان منکر این مورد شد که بازی‌های رومیزی، هیجان و جذابیت بالایی دارند. همچنین تا به حال مواردی را مشاهده کرده‌ایم که در جریان آن از روی بازی‌های مطرح، بازی‌های رومیزی ساخته شده است و بالعکس. حال بازی موبایل King and Assassins یک بازسازی از یک بازی رومیزی به همین نام به حساب می‌آید. در این بازی دو نفره یکی از شخصیت‌ها کنترل یک شاه ستمگر و سربازهایش را به دست خواهد گرفت که بر شهروندان و گروه‌هایی که پشت دیوارهای شهر گرفتار شده‌اند، ظلم می‌کند. در این میان یکی از بازیکنان نیز کنترل سه آدم کش را در دست دارد که از جنس مردم هستند و باید به صورت مخفیانه وارد سیستم پادشاهی شوند و اهداف خود را شکار کنند. می‌توانید این بازی را به صورت دو نفره تجربه کنید یا اینکه به صورت تک‌نفره در مقابل هوش مصنوعی با بازی King and Assassins آشنا شوید.

دانلود بازی اندروید King and Assassins

The Franz Kafka Videogame

The Franz Kafka Video Game

بازی موبایل The Franz Kafka Video Game را می‌توان یکی از مهم‌ترین و با ارزش‌ترین بازی‌های ماه ژوئن اندروید دانست. لازم به ذکر است که بازی The Franz Kafka Videogame تا به امروز جوایزی نظیر بهترین بازی ماجراجویی نقش آفرینی، بهترین بازی سال، بهترین موسیقی و ساندترک بازی موبایل را از رسانه و مراسم‌های مختلفی دریافت کرده است. داستان بازی روایت‌گر زندگی شخصیتی به نام K است که صاحب شغل می‌شود و همین مورد سبب می‌شود که به سفری دور برود. حال در جریان سفرش اتفاق‌های عجیب و غریبی می‌افتد که وی را وارد ماجراجویی هیجان‌انگیزی می‌کند. شما باید در این ماجراجویی معماهای متفاوتی را حل کنید تا K بتواند به سلامت سفر خود را به پایان برساند.

دانلود بازی اندروید و آیفون The Franz Kafka Videogame

Suzuy Cube

Suzy Cube

در میان بهترین بازی‌های ماه ژوئن، اگر به دنبال یک بازی پلتفرمر بامزه و فانتزی هستید، بازی موبایل Suzy Cube می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. نکته جالب بازی پلتفرمر Suzy Cube، این است که اگر هوادار بازی‌های قدیمی نینتندو باشید، با تجربه‌ی آن یاد بازی Super Mario 64 خواهید افتاد. در Suzy Cube قابلیت تغییر و کنترل دوربین بازی را ندارید و با یک دوربین ثابت طرف هستیم. از این‌رو همین ویژگی بازی باعث شده تا حال و هوای متفاوتی به بازیکن القا شود. در میان بازی‌های پلتفرمی که اکثر آن‌ها سیستم هدایت نامناسبی دارند، بازی اندروید و آیفون Suzy Cube، اثری عالی در این زمینه به حساب می‌آید.

دانلود بازی اندروید و آیفون Suzy Cube