ساعت هوشمند مفهومی Magic View از لنوو معرفی شد؛ اولین اسمارت واچی که دو نمایشگر دارد

 

لنوو امروز و در رویداد Tech World خود در شهر پکن یک ساعت هوشمند مفهومی معرفی کرد و قصد دارد از طریق آن یکی از مشکلات اصلی این دسته از گجت ها یعنی اسمارت واچ ها را برطرف نماید.

در ساعت مذکور با عنوان Magic View، مابین نمایشگر اصلی و بند، با بهره گیری از تکنولوژی تحت نام “Virtual Interactive Display” (نمایشگر تعاملی مجازی)، یک صفحه نمایش دیگر نیز گنجانده شده است. لنوو می گوید از طریق فن آوری VID کاربران قادر می شوند تصاویری بیست بار بزرگتر از ابعاد واچ فیس اصلی گجت پوشیدنی مورد اشاره را به شکلی کاملاً واضح مشاهده کنند.

کمپانی چینی می افزاید از طریق دستاورد جدیدشان عاقبت امکان غلبه بر مسئله ی سایز کوچک صفحه نمایش ساعت های هوشمند فراهم شده و حالا در نمایشگر دوم به آسانی می توان نقشه ها و تصاویر بزرگتر را ملاحظه کرد، ضمن اینکه حریم خصوصی کاربر نیز بدین شیوه بیشتر محافظت خواهد گشت.

در هنگام نمایش این نمونه ی اولیه مفهومی، Peter Hortensius، مدیر عامل لنوو ذکر کرد شرکتش بیش از ۱۲۰ پتنت مختلف را ثبت و سپس اجرایی کرده تا بتواند اینچنین گجتی را به همراه نوعی از سیلیکون سفارشی شده و نازک ترین پانل نمایشگر لمسی موجود در جهان بسازد.

از نظر ظاهری اسمارت واچ مورد بحث شباهت زیادی به موتو ۳۶۰ دارد و حتی قسمت سیاه پایین نمایشگر نیز کماکان موجود است. Hortensius تاکید می کند Magic View تنها یک ایده مفهومی محسوب می شود ولی در آینده احتمال دارد فن آوری موجود در آن راه خودش را به سایر خطوط تولید شرکت سازنده اش باز نماید.

هنوز مشخص نیست تکنولوژی VID به چه شکلی در محصولات ساخت لنوو جای خواهد گرفت و شاهد حضورش در چه مواردی خواهیم بود، همچنین نمی دانیم گجت هایی که از این راهکار استفاده می کنند با برند لنوو عرضه می شوند یا موتورولا، و لذا برای یافتن پاسخ این پرسش ها باز هم باید منتظر بمانیم.

lenovo-watch-1

lenovo-watch-2

lenovo-watch-3

lenovo-watch-4

lenovo-watch-5

lenovo-watch-6

lenovo-watch-7

lenovo-watch-8

lenovo-watch-9

lenovo-watch-10

lenovo-watch-11

lenovo-watch-12

lenovo-watch-13

lenovo-watch-14

lenovo-watch-15