معرفی اپ ۷Minute Workout؛ مربی ورزش های سبک و کوتاه مدت در خانه

 

زندگی پر مشغله امروزی فرصت خیلی چیزها را از انسان گرفته که یکی از آنها، ورزش کردن و توجه به سلامتی است. اما برای هر چیز راه حلی وجود دارد و در فرصت کم نیز می توان با مدیریت و برنامه ریزی صحیح به سلامت بدن هم پرداخت.

اپلیکیشن ۷Minute Workout برای کسانی طراحی شده که در طول روز فرصت چندانی برای ورزش کردن ندارند اما به وضعیت جسمانی خود اهمیت می دهند. با انجام نرمش های پیشنهادی نه چندان وقت گیر این اپ، می توانید بدون نگرانی بابت سایر کارها به سلامتی بدن خود توجه بیشتری داشته باشید.

۷Minute Workout یک مربی ورزش و همچنین آنالیزور وضعیت جسمانی شماست؛ نرمش های پیشنهادی اش بیشتر از چند دقیقه وقتتان را نمی گیرد و برای اجرایشان به هیچ وسیله ورزشی نیاز ندارید. بنابراین چه در خانه و چه محل کار می توانید با خیال راحت انجامشان دهید.

7Minute 2

عمده حرکات ورزشی این اپ را می توانید بدون وسیله یا نهایتا با صندلی، دیوار و لوازم دیگری که در دور و اطراف می بینید اجرا کنید. تمام آنها نیز راهنمای تصویری دارند تا بتوانید به طور کاملا صحیح اجرایشان نمایید.

طراحان این اپ برای ایجاد انگیزه، برای کاربران چالش هایی در نظر گرفته اند. مثلا اگر سی روز به طور منظم ورزش کنید، یک Achievment یا نشان دریافت خواهید کرد و بالعکس، اگر سه روز از ماه را ورزش نکنید کلیه پیشرفت های شما در اپلیکیشن به صفر رسیده و باید دوباره برای رسیدن به آن مرحله تلاش کنید.

Apple Watch 11

۷Minute Workout آمار ورزش های روزانه شما را در خود ثبت و روی نمودار به نمایش می گذارد. ضمنا این اپ به اینترنت احتیاجی ندارد، با این وجود در صورت متصل شدن به اینترنت خواهید توانست پیشرفت هایتان در ورزش را با سایر دوستان خود به اشتراک بگذارید.

نسخه ای از ۷Minute Workout هم برای اپل واچ عرضه شده تا بتوانید وضعیت ورزش خود را به طور لحظه به لحظه از روی صفحه ساعت هوشمند دنبال کنید. این اپلیکیشن بسیار کاربردی را به کلیه کاربران iOS، اندروید و ویندوزفون توصیه می کنیم.

7Minute Workout
  • 7Minute Workout
  • قیمت : رایگان
  • سازنده : Perigee
  • سیستم عامل : iOS، اندروید و ویندوزفون
  • حجم : 53.8 / 31 / 30 مگابایت