انتشار ویدئویی از مدل مفهومی آیفون ۶s با دوربین جدید

 

اخیرا خبرهایی منتشر شد که نشان می داد آیفون ۶s که ممکن است آیفون ۷ یا چیزی غیر از اینها نام گرفته باشد دارای نمایشگری با رزلوشن ۱۰۸۰p است و حتی مدل ۴٫۷ اینچی آن (مدل آیفون ۶s Plus که جای خود را دارد) نیز همراه با نمایشگر ۲K عرضه می شود.

اینکه اخبار منتشر شده در رابطه با نسل بعدی آیفون تا چه اندازه صحت دارد مساله ایست که همچنان نیازمند گذر زمان است و حتی در صورتی که خبری از تراکم پیکسلی بالاتر در آنها نباشد، باز هم انتظار می رود که شاهد نوآوری های متعددی در راه باشند.

حالا اما شایعات تازه ای در رابطه با موبایل مورد بحث منتشر شده که نشان می دهد در آن از یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی همراه با تکنولوژی RGBW pixel سونی بهره گرفته شده است و علاوه بر این، باید انتظار چیپست پرسرعت A9 و تکنولوژی Force Touch را نیز که در ساعت هوشمند این شرکت مورد استفاده قرار گرفته بود، داشته باشیم.

البته خبرها به اینجا ختم نمی شوند و پیش بینی شده که طراحی این محصول تفاوت چندانی با آیفون ۶ نداشته باشد و حتی برخی گفته اند که ظاهر هر دو محصول به غیر از دوربین یکی خواهد بود. در این بخش توجه شما را به تماشای تصاویر و همچنین ویدئوی جدید منتشر شده از رندرهای نسل بعدی آیفون جلب می کنیم.

Apple-iPhone-6s-concept-render (2)

Apple-iPhone-6s-concept-render (1)

Apple-iPhone-6s-concept-render (3)